Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátnőmmel, hogy az legkevésbé fájjon neki?

Figyelt kérdés
Hülyén hangozhat a kérdés egy felnőtt embertől, de együtt élünk, és rájöttem, hogy egyedül jobban érzem magam, pedig nem csinált semmi rosszat. Tudom, gyökér vagyok, de valahogy meg kell lépnem a dolgot. Én nem mehetek, mert enyém a kéró, szóval az nem megoldás, hogy én pakolok és elköltözök, az ő tudtára kellene adnom, hogy hagyjon magamra. Hogy csináljam ezt úgy, hogy legkevésbé érintse rosszul?
júl. 4. 11:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

De ha nem történt semmi különösebb, és szeretted, akkor mi miatt nem akarsz már vele lenni?

Bocsi csak érdekel, nem értettem sosem az ilyen dolgokat

júl. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem vagyok még elég érett a hosszabb távú dologhoz. Amikor egyedül éltem, nagyon jól elvoltam, és szeretnék még másokat is megismerni. Lehet életem hibája lesz, de még nem akarok elköteleződni.
júl. 4. 23:54
 13/16 anonim ***** válasza:
51%

#12 Olyan szépen leírtad. Ilyen egyszerűen, őszintén beszélj vele is.

Szerintem nincs abban semmi rossz, ahogyan most érzel. Kipróbáltad, hogy milyen valakivel együtt élni, akit szeretsz. Annyira nem tetszik, ennyi. Akkor változtatsz, járod az utadat.

Ha belebotlasz egy olyan lányba, akiért odavagy teljesen, majd tudni fogod úgyis, hogy ideje összeköltözni, mert egy percet sem szeretnél nélküle tölteni.

júl. 5. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Na igen inkább erre gondoltam én is, hogy nem szereti igazán. Mert ha igazán szeretsz valakit, akkor nincs ilyen hogy még nem éltem ki magam, meg ismerkedni akarok. Akkor azt érzed h semmi nem érdekel, csak vele akarsz lenni.
júl. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

12

Istenem, engem 3 férfi hagyott ott ilyen szöveggel. Inkább azt mondd neki, hogy nem szereted, mert ez az őszinte válasz. Így talán nem okolja majd magát annyira. És igen, ha normális csaj, akkor biztosan bánni fogod. Plusz, ha ilyen mindig más csajjal ismerkedős típus vagy, az sosem fog elmúlni. Mindig kell majd az új inger.

júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én jelenlegi barátom állítólag sosem szakított senkivel, mert szerinte az túl durva dolog.


Úgy fogalmazott: "leépítették" a kapcsolatot.

júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!