Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig volt le tiltva az exetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig volt le tiltva az exetek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy sosem oldottátok fel szakítás után? Vagy egyáltalán nem is érdekelt hogy mi lehet vele esetleg van e új kapcsolata vagy bármi? Meddig volt le tiltva
júl. 3. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Egy exem van letiltva, nem oldottam fel 8éve. Rég közömbös, minek tenném.
júl. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítas után tiltottam, mert fájt látni (ha elérhető vagy bármi). Aztán egyszer találkoztunk, beszélgettünk és feloldottam, mondván, hogy majd jól megleszünk így. Próbáltam egészséges kapcsolatot kialakítani vele, de ő még nem lépett túl rajtam, úgyhogy megint letiltottam. Ami rettentően fáj de nincs más valásztás. Nem vagyok híve a tiltás, feloldás, tiltás kombinációnak, de van olyan helyzet amikor elkerülhetetlen. Ha meg szeretne keresni, akkor telefonon elérhető vagyok.
júl. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Már egy éve tiltva van. Veszélyes ember,nem fogom soha feloldani. Nem érdekel mi van vele
júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 éve de még nindig zaklat vmi google számrol jövő sms ekkel.

Most fogok számot cserélni ami alapbol 7000 Ft a köcsög miatt.

júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te mióta tiltottad? Vagy téged tiltottak le?
júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!