Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tudtátok elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtátok elfelejteni a régi párotokat,ha nagyon szerettétek?

Figyelt kérdés
Pasi vagyok, 50 éves. Majdnem 4 éves volt a kapcsolatunk.Ő 11 évvel fiatalabb volt.Igazából nem illettünk össze nagyon. Hisztis, kiszámíthatatlan,idegesítő hangú és nevetésű,szenvedély nulla,lapos,.... de szerethető,aranyos,mindenkivel barátságos,csinos,segítőkész,gondoskodó nő.Idegenkedett az összeköltözésről,komolyabb kapcsolatról.Nem tudtam már megbízni se benne,mert sajnos adott rá okot többször.Nem láttam a közös jövőt.Szakítás után 1 hónappal kiderült,hogy már van is új pasija.Most költözik a pasi hozzá 5 hónap után,nekem is van új párom 4 hónapja,hozzám költözik rövidesen,akit nagyon szeretek,és mindenben tökéletes nekem.Mégsem tudtam még teljesen elfelejteni a régi kapcsolatot.Pedig igyekszem.Minden fényképet,a profilt is,én készítettem róla.Már kikapcsoltam,hogy ne jelenjen meg,ha valami új dolgot tesz fel.Szeretnék boldog lenni az új párommal,mert látom a közös jövőt.Ti hogy tudtátok lezárni magatokban?

jún. 25. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha rajta nyafizol több mint egy éve pszichológiai segítséget kérj mert rossz kötődési mintát követsz.
jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy már nem érdekelnek 🤷 F
jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te ennek a csajnak a testébe vagy még belehabarodva. Vagy...nem adtál magadnak elég időt, hogy elfelejtsd őt, és túlságosan hamar mentél bele új kapcsolatba.

Sajnos a megszokás, a reflexiók, hónapokig, évekig élnek még a testben, agyban, kell idő, hogy ezek a reflexek kimúljanak az emberben, mert ilyenkor jön az, hogy hiába vagy az új pároddal, még a volt kapcsolat programja fut még az agyadban.

Ezért kell hosszú idő két kapcsolat között, hogy elfelejtsd, kialakítsd a saját rended, a régi dolgok halványuljanak el, jöjjenek újak, és ezután kell párkapcsolatot keresni, mert itt már nem a régi program fut, ami a volt nővel volt, hanem a te saját programod megy, amit sokkal könnyebb átírni, felülbírálni.

jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Én ezért nem ismerkedem többé, egyszerűen nem tudok túllépni, lezárt múlttal szabad csak új kapcsolatba kezdeni.
jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Idővel és nem úgy, hogy kapcsolatba ugrottam mással.
jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1-esnek: Nem 1 éve. Hanem pár hónap telt csak el.


3-asnak. Köszönöm, ezek értékes mondatok voltak számomra.

Annyi kimaradt a történetből, hogy jó úton voltam a "felejtésben",és csak az új párom érdekelt már. Viszont a régi páromtól kaptam egy üzenetet 1 hónapja,hogy megviseli az,hogy együtt lát engem képeken,látja hogy menni szép helyre mentünk az új párommal,és sokszor gondol arra,hogy ha lehetne akkor visszacsinálna mindent.Írtam neki,hogy már én sem kezdeném vele újra.Ugyanis még januárban ő írta ezt nekem,de szerintem akkor már ott volt az új pasi.Most meg odaköltözik a pasi hozzá....Nem is értem.

jún. 25. 14:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6. Nem élsz boldog párkapcsolatban, csak egy pótlékkal, ezért hiányzik az ex. Felejtéshez idő kell, hogyha nem dolgozod fel, csak bemenekülsz egy másik kapcsolatba, akkor idővel visszaüt és hiányozni fog. Tekintettel arra, hogy csak pár hónap telt el, teljesen érthető, hogy hiányzik.
jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Mond el ezt az új nődnek! Biztosan kidob a francba! Mekkora béna vagy már!
jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8-asnak: Szerintem te semmit nem értettél az egészből. Csak rosszindulatú böfögésre vagy képes. Picit fejlődj már kérlek!

7-esnek: Már bocs, de te sem olvastad figyelmesen. Tehát,....boldogan élek az új párommal.(Ki mondta,hogy nem? Vagy csak te gondoltál egyet,és leírtad,hogy szerinted én nem vagyok boldog? Honnan a francból vetted ezt a hülyeséget? Neked is szeretném mégegyszer mondani,hogy semmi baj nem volt addig,amíg a volt párom nem írta amit írt.Mivel pár év összekötött minket, így szerintem jogos,ha aggódok kicsit érte,hogy nem érzi magát boldognak az új párjával,visszasírja a mi kapcsolatunkat. De ez nem változtat semmit az én kapcsolatomon, le is írtam neki,hogy már nem kezdeném újra a volt párommal.Én nem azt írtam,hogy nekem hiányzik a volt párom (tessék olvasni!),hanem hogy gondolatban még velem van,mert szeretném ha ő is boldog lenne, és látom hogy vergődik.

Capiche? Aki nem érti, az legyenszíves ne szóljon hozzá értelmetlen dolgokat, vagy böfögéseket mint 8-aska.

jún. 26. 00:00
 10/12 anonim ***** válasza:

9: Olvasd újra a 6. válaszod. Jó úton voltál a felejtésben, csak kaptál az extől egy üzenetet, és... Ezen felül kérdésed is arra utal, hogy nagyon szeretted az exed és nem tudod elfelejteni. Hogyan lehet így őszinte, új kapcsolatot kezdeni?


Érdemes volna belátni, hogy nem vagy még túl rajta. Ha valakin túl vagy, nem fog felzaklatni, bármit is ír. Nem véletlenül írtál ki kérdést, mert barátnőddel nem tudod megbeszélni, hiszen ő is arra a következtetésre jutna, mint mi. Azt pedig nem akarod, hogy szakítson, inkább el szeretnéd felejteni az exet, végre túl lenni rajta, mert nem láttál benne jövőt.

jún. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!