Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Páromnak 3 het múlva lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak 3 het múlva lesz a szülinapja. Addig ne szakítsak vele?

Figyelt kérdés

jún. 24. 13:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Beszélni lehet a dologról, de nekem az a tapasztalatom, hogy ha egy évig minden jó, akkor érdemes együtt maradni. Ha már most nem jó neked, akkor valószínűleg nem illetek össze. Öröm nélkül mit ér az egész?

A szülinap lényegtelen ebből a szempontból.

jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Ragnor, nem, nem alapozok erre. De nekem vele kiváltképpen nagyon nehéz, mert ő egyáltalán, soha semmi fontos dologról nem akar beszélgetni, semmilyen ilyen témát nem hoz fel, tehát rá se tudok kapcsolódni, mindent nekem kezdeményezni, már a puszta gondolat is teher és igen, konfliktuskerülő is vagyok. Nem akarom "típusnak" nevezni magam, mert senki se egy doboz, mindenki tud fejlődni, de én speciel tudom, hogy nagyon rossz mintákat hozok otthonról. Az én szüleim sem tudtak soha semmit megbeszélni, csak robbantak már a végén el is váltak. Láss csodát, anyum új férje olyan, hogy vele soha semmi kétely nem volt a kommunikációban, aktívan benne vannak érzelmileg, logikailag mindenhogy.


A bizalom fontos egy kapcsolatban igen, de pont nehéz olyanban bízni, aki egyetlen egyszer sem mond semmit, ami alapján hihetően bízhatok egy kapcsolatban. Számítanak a tettek is persze, de tőle szóban szinte semmit sem kaptam. Sem azt nem mondta soha, hogy szeret, sem azt, hogy igazán jó velem, sem azt, hogy hiányzom, egyszóval semmilyen ilyen megerősítést. Még arra is én kérdeztem rá, miért nem mutat be a szüleinek, vagy miért nem akarja legalább az apukám meglátogatni velem, de azt mondta ez őt szinte semmilyen szinten nem érdekli. Csak hát, amíg titok vagyok a családja előtt, addig semmi előrelépés se jöhet szóba, az összeköltözés sem, több okból sem, de akkor legalább azon kéne gondolkodni, egy olyan férfival, aki akarja igazán ezt, de ő nem ennek tűnik, hogy akkor hogyan oldjuk meg, mikor, ha mostanában nem tudnánk összeköltözni vagy bármit megtervezni, egyáltalán. Ő is mindig mondja, hogy nem gondolatolvasó, de őszintén, nem is kérdez, meg magától sem mond nagyon semmit. Ezért veszett fejsze nyele a dolog, mert mindketten kb. azt várjuk, oldja meg a másik. De ha ennyire rossz a kommunikáció és én ennél eleve sokkal romantikusabb alkat vagyok, nem tudom miért kéne együtt maradnom valakivel, aki úgy fest nem is szeret igazán, nem is tervez velem, fel sem vállal, meg nem is beszélget semmi fontosról. Lassan csak egy szexbabának érzem magam. Ezen mit lehetne javítani... barátnőim próbáltak ilyeneket. nem lehet az ilyen férfit megváltoztatni. vagy akar szívből mindent, vagy látszik, hogy nem lelkes és nem is akar bele energiát tenni.

jún. 27. 11:33
 23/25 Senior Séf ***** válasza:
100%
Bármit akarsz kezdeni az életeddel, a MOST-nál soha nincs alkalmasabb időpont.
jún. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jött le abból,amit írtál,h a pasit annyira nem érdekled,inkább csak sexre kellesz neki jobb híján,úgyh szerintem nem fogja őt megrázni a dolog,sőt,talán meg is könnyebbül,h te mondtad ki a végső szót,és nem neki kellett.
jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Lényeges dologban nem pendültök egy húron, ami nem sok jót ígér a jövőre nézve, tehát jobb minél előbb végét vetni a mostani kapcsolatodnak.
tegnap 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!