Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Páromnak 3 het múlva lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak 3 het múlva lesz a szülinapja. Addig ne szakítsak vele?

Figyelt kérdés

jún. 24. 13:05
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
lemaradt a vége - szóval ilyen se veled, se nélküled dologban nem szeretnék benne maradni, de még fáj. Bár valószínű 3 hét múlva se lenne könnyebb.
jún. 24. 14:28
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Most szakíts
jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kívánság műsor,ha nincs rendben simán szskítanék figyelmen kívül hagyva a születésnapját.
jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Tedd meg most!
jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egyébként tudja, beszéltetek róla már, hogy neked nem oké a kapcsolat vagy derült égből dobod rá?
jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
15-ös nem nagyon beszélgettem vele erről, de nem hiszem hogy meg lehet javítani. Különben is, egy együttélés nélküli 3/4 éves kapcsolaton nem sok mindent kell megmenteni ha már most megy lefelé a lejtőn. Vagy lehet én gondolom rosszul.
jún. 24. 19:52
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Exem 2 héttel 30. szülinapom előtt szakított, a szülinapommal kapcsolatban ez pont lényegtelen volt. Így is eljátszott egy álcát, a szülinapomon túl elhúznia még rosszabb lett volna.


35/F

jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Én az exem szülinapja előtt egy héttel szakítottam

Na és?

Nem számít

jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
100%
Inkább karácsony előtt egy nappal, úgy, hogy te már tudatosan ne vegyél ajándékot.
jún. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Ragnor ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolat -kiváltképp, ha hosszútávú- nem a szerelemről szól, hanem a bizalomról és az elköteleződésről. Részedről szemmel láthatóan hiányzik a bizalom, ha meg se próbálsz kommunikálni a pároddal, nem bízol benne, pedig általában a férfiak azok, akik ész érvek és logika mentén mozognak míg a nők azok, akik képesek mindent eldobni, mikor úgy érzik.


Szerintem kéne tartanod egy kis önismereti kutatást és fejlesztened kéne a kommunikációs készségeden, mert tiszta kommunikáció nélkül nincs esélyed hosszútávú párkapcsolatra. Arra bazírozni hogy beleszeretsz egy férfiba, aki lesz annyira tapasztalt és szerelmes beléd, hogy meg tudja ezt tanítani neked, nem a legoptimálisabb...

jún. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!