Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan engedjem el ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el ?

Figyelt kérdés
Még ünnepek előtt minden magyarázat nélkül elhagyott. Nagyon szeretem ,nem tudom fel dolgozni ,magamban keressem a hibát.
febr. 18. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd magadban a hibát! Keresd a következőt!
febr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki el akar menni, annak nyisd ki az ajtót🙂 Nagyon hasonló helyzetben vagyok sajnos.
febr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak az idő, és egy következő szerelem tud majd segíteni. De ne siettem, meg kell gyászolni először.
febr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki menni akar, arra rá kell adni a kabátot, soha viszont nem látásra.
febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben voltam tavaly augusztusban. Az elején folyamatosan rá gondoltam, azon töprengtem, hogy mit kellett volna másképp csinálni. Nálam a megoldás az volt, hogy kerestem egy hobbit magamnak, amivel a szabadidőmet lekötöttem, haverokkal kijártam, ilyenek. Szerencsére nagyon hamar rájöttem, hogy felesleges az önsajnálat. Így, 6 hónap után azt érzem, hogy őt elengedtem, de teljesen csak akkor "nyerem" vissza magam, amikor lesz más, mert már csak az érzés hiányzik.
febr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem volt valami magyarázat? Általában kettőn áll a vásár mindig. Ha még van egy kis kommunikáció, kiszedhetnéd belőle, hogy mi hiányzott neki. Aztán döntsd el, hogy tudod-e nyújtani számára azt amit vár. És ugyanez visszafelé is.

Persze ha egy másik valakiért lépett le, az kicsit másabb szitu, de ott is az lehet, hogy vágyott valamire, amit nálad nem, de az újnál talán megtalál.

Ha tényleg szereted, képes leszel vádaskodás nélkül beszélni vele erről. Mindenki megérdemli, hogy boldog legyen!

Ha megbeszélitek, és mégsem jöttök újra össze, akkor ez a megbeszélés segíteni fog az elengedésben is.

Sok sikert!

febr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg volt előzménye, csak te nem vetted észre.

Attól is függ mennyi idő telt el , vagy próbálsz vele beszélni a dologról az is segíthet ha hajlandó veled kommunikálni , illetve idő fog majd segíteni légy türelemmel.

febr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!