Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Várjak, vagy engedjem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak, vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő, és mindeketten 19 évesek vagyunk.


Egy borzalmasan stresszes időszakon mentem keresztül az elmúlt fél évben, de ez az utóbbi 2 hónapban tetőzött. Hanyagoltam a párom, meg egyébként mindenkit, csak a vizsgáimmal foglalkoztam, ami amúgy ennek a stressznek hála nem is lett olyan jó. Ingerült voltam, semmi nem volt jó, viszont ha egy 10 perce visszataláltam önmagamhoz mindenkitől bocsánatot kértem, és megkértem őket hogy ennek fényében legyenek velem egy kicsit elnézőbbek, ha ennek végre vége, meghívom őket ide-oda, a párom is úgy tűnt hogy megérti. Mindenki tudta hogy nagyon keményen odateszem magam és fáradt vagyok, ezért megbocsátottak és támogattak.


Ennek ellenére egy hónapja már hogy a semmiből szakított velem, pont az utolsó vizsgám után 4 nappal. Rosszul esett nyilván, de legfőképp idegesít.

Amikor végeztem mindennel, egy hatalmas súly esett le a vállamról, olyan felszabadult voltam, mint még soha. Mindent jó volt végre, mint akit kicseréltek, egyik napról a másikra felragyogtam.

Erre benyögte hogy őt megöli ez a kapcsolat, megváltoztam, nincs közös jövőnk. Csak lestem, hogy most meg mi van, hiszen itt vagyok már mellette pont úgy, ahogy ígértem. Akikkel beszéltem erről (barátok, anyukám) azt mondják ne vegyem annyira a szívemre mert szép időszakot (1 évet) tudhatunk a hátunk mögött, meg amúgy is, lehet újra egymásra találunk mert ez így tényleg elég furcsa. Pár nappal szakítás után összefutottam az édesanyjával, és írt nekem még aznap egy üzenetet, hogy mennyire sajnálja hogy vége lett a fiával, és mennyire szeretett engem.


Én őszintén azt hittem lesz még pár szép évünk együtt, hiszen fiatalok vagyunk, és mondta már, hogy azt hitte én leszek a felesége, aminek én nagyon örültem, hiszen tényleg csodálatos ember.

Őszintén, ennek a semmiből való szakításnak pont most kellett történnie? Rémesen bosszant,és haragszom is rá, nem tagadom.

Akik átmentek hasonlón mi lett a végkimenetel? Szeretném ha visszajönne, nem tagadom, de ha esélytelen, akkor nem ringatom magam hiú ábrándokba.



2023. jún. 22. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el.
2023. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Egy évig voltatok együtt, ebből azt írod, fél évig jóformán nem is foglalkoztál vele a vizsgáid miatt.

Gondolom most kezdted az egyetemet vagy ilyesmi. Rázizzent a srác, hogy ez lesz a szisztematika most 2-3 évig az életedben, aztán nem kér ebből

Én tuti nem várnék rá, még tényleg nagyon fiatal vagytok, engedd el.

2023. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értelek. Ha minden vizsgaidőszakod ilyen lesz, akkor én sem akarnék veled lenni. Mert lesz még vizsgád az életben nem egy. Én sem látnék jövőt egy ilyen kapcsolatban.


33N

2023. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Jól tette, hogy otthagyott. Engedd el.
2023. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én szerintem érdemes lenne őt megkérdezni és, ha tényleg mindkettőtöknek fontos, akkor megoldani, változtatni. Persze lehet, hogy így könnyebb lesz mindkettőtöknek, mert neked sem lesz bűntudatod, hogy elhanyagolod.
2023. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szakított, és ő nem igazán fontos neked. Bosszankodsz és haragszol.

"Én őszintén azt hittem lesz még pár szép évünk együtt"

Akivel komolyan házasságot tervezünk, azzal lehetőleg minél többet együtt vagyunk, nem hagyjuk magára, és nem csak egy pár szép évet szeretnénk.

2023. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!