Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várjak még rá vagy engedjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak még rá vagy engedjem el? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, 1 hét randizgatás után összejöttünk, nagyon aranyos, romantikus, törődő, stb., csomó mindenben tök egyformák vagyunk, mintha lelki társak lennénk stb.

Majd kb.két hét után összefutott az exével, akivel 10 évig volt, és decemberben mentek szét. Teljesen kiboritotta őt, visszajöttek a régi érzelmei, megint szenved mint a kutya. (A csaj megcsalta őt, s azóta is együtt van azzal a pasival).

Elmesélt mindent őszintén, s mivel még kb. egy hónapig közösen kell hivatalos ügyeket intézniük (közös ház tulajdonjog stb), tehát addig még fog vele találkozni, azt mondta, hogy időre van szüksége, amíg tisztázza az érzelmeit, addig találkozzunk mint barátok, csak az érzelmi részt ne erőltessük, de elveszíteni nem akar, mert a lelki kötődés nála is kialakult.

S azt is mondta, hogy azt hitte, már teljesen túl van rajta, és őszintén komolyan gondolta velem az elején. S még azt se mondhatom h kihasznált, mert nem siettetett semmi olyat, ami korai lett volna.

Én egyrészt sajnálom, másrészt mérges is vagyok rá, viszont annak örülök, hogy ez elég hamar kibukott.

Az lenne a kérdésem, hogy mit tennétek a helyemben, találkozzak vele azért mint barát s próbáljam támogatni? Hátha akkor rájön h érdemesebb ha velem marad, ahelyett hogy a sebeit nyalogatja egyedül? Ja, és a csaj biztosan nem fog hozzá visszamenni, hiába van ő most miatta letargiába esve...

Olyan tanácsot is kaptam, hogy addig ne találkozzam vele, amig el nem dönti, h mint nőt is akar-e engem....na de mi van, ha pont amiatt tudja eldönteni, h engem többször lát ebben a kritikus időszakban is?

Vagy hagyjam az egészet és keressek olyat aki nem cipel friss sebeket?

Nem arról van szó h én már szerelmes lennék, és a 2 hét lehet hogy nevetségesen kevésnek tűnik, de mindketten megállapitottuk már 1 hét után, h olyan mintha ezer éve együtt lennénk, és a lelki összetartozás és biztonságérzet az, ami hiányzik (meg persze a kémia is működött).

Szóval, mit tanácsoltok, mit tegyek?

Köszönök minden normális tanácsot!


2021. jún. 28. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor megfogalmazódik bennem h akaratgyenge embertől mit lehet várni. Ez a felbukkanó ex téma rendszeres az oldalon, de egyszer se olvastam még mittomén szembejött, intettünk egymásnak azt csá. Nem, hirtelen köd, jelenlegi nem számit, minden bizonytalan lesz, inkább visszarohan hozzá.

Ilyennel bármit tervezni minek?

2021. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi te úgyis csak egy pótlék lennél, és majd az utánad következőt már valóban szeretni is fogja.
2021. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Barátommal mi is igy kezdtuk hogy az 5 évvel ezelotti exe volt akkor is neki az etalon meg sirt ritt rola panaszkodott.


Mindaddig...míg fel nem tűnt neki az, hogy nemhogy az exe de en is találok pikk pakk masik f..t.mellett videochateltem pasikkal ha palira vesz meg az exe miatt nyivakol akkor oke szexkapcs remdicsek. Akkor azt kapja amit ad



Elkezdett megébredni benne a szikra, aztan én lettem az etalon es rá van csodálkozva arra hogy bárki is felül tudta írni az exét. Sőt le is pipálja magasan. mert eddig ugye senki. Minden csajt csak használgatott búskomorún.

De azert ehhez kellett jo sok sztori, fejlodes egyuttlet alakulás meg ugye ami EN vagyok aki tud sokakat überellni nem mellesleg

Kb 3-4 hónap de az intenzíven.

2021. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
*mellette videochateltem
2021. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Èn a helyedben útjára engednèm. Ez a találkozzunk mint barátok szánalmas szöveg. Csak talonban akar tartani, amíg eldönti mit akar. Szórakozzon mással.

Arról nem beszélve, hogy így egyáltalán nem leszel èrtèkes a szemèben, hisz a kis ujját sem kell mozdítania, ès ott vagy.

2021. jún. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

H már kérdezni kell, akkor régen rossz. Engedd el természetesen. Nem futunk semmi, senki után, férfi után különösen nem.

F47

2021. jún. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Az igaz, hogy legalabb oszinte volt, igy nem is erdemes haragban elvalni egymastol.

Az is igaz viszont, hogy ido es energia pazarlas lenne reszedrol tamogatni az ex utani sirankozasban.

Lepj te is tovabb, ismerkedj, eld az eleted, mert altalaban az ilyenbol csak akkor lesz kapcsolat, ha vagy megvilagosodik, mint egy korabbi hozzaszolo baratja, vagy az ex teljesen szamuzi ot es elzavarja. Utobbi esetben is tenyleg csak potlek leszel, sajnalom :(

2021. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt arrol van szo, hogy nem akar ket szek kozul a pad ala esni. Az exevel szeretne ismet osszejonni, de ha o visszautasitja, ott leszel neki te B-tervnek. Dontsd el, hogy akarsz-e szamar lenni lo helyett.
2021. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Persze, haragban nem èrdemes elválni. Viszont tudasd vele, hogy nem fogsz ölbe tett kezekkel rá várni, amíg a sebeit nyalogatja. Barátkozhattok, de te addig is èled tovább az èleted, ismerkedsz másokkal stb. Kb. ahogy a 3-as válaszoló vázolta.


Ès tènyleg hogy is így.


Ha azt látja, hogy te tènyleg csak rá vársz, ès csak csettintenie kell, akkor azzal vègleg el vágod magad, teljesen meg fogsz maradni pótlèk szintjèn.

2021. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire nem képes elengedni az exét aki megcsalta, akkor inkább én befejezném vele az egészet. Mi értelme lenne húzni egymás idejét, leginkább a tiédet?!
2023. máj. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!