Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Várjak rá vagy engedjem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak rá vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
Több mint fel éve belépett egy lány az életembe. Először csak beszélgettünk, utána kialakult több is. Bevallottuk egymásnak, hogy többet érzünk mint baratsag. Ez mind szép és jó, de kozben a lanynak van egy barátja. A lánnyal kozben le is feküdtünk meg minden. Én már mondtam neki egyszer, hogy ez így nekem nem megy, ha nem akar velem lenni, hagyjuk az egeszet. Aztán nem is tartottuk a kapcsolatot jó ideig, de egy idő után újra egymasra talaltunk. Ezután ismét mondtam neki, hogy vagy legyen velem, vagy hagyjuk. Dobni akarta a barátját, de aztán csak szünetet beszeltek meg, egy hét után vissza ment a srachoz. Nem beszéltünk pár napig, de most újra beszélünk, talalkozgatunk. Azt mondta rosszul döntött, elszúrta, velem akar lenni és nem akar már a barátjával lenni. De kozben meg nem úgy latom, hogy dobni akarja a sracot. Kicsit már kilátástalan vagyok, hogy most ismét hagyjam rá ezt ez egeszet vagy várjak még rá?

2023. máj. 12. 09:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Szórakozik veled
2023. máj. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Engedd el. Ha veled akar lenni, miért nem szakít? Gerinctelen a barátjával és veled szemben is.
2023. máj. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Ezért mondják az öregek, hogy ne add oda magad társas asszonynak…
2023. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Felesleges.. ne legyél ekkora palimadár.
2023. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Mi ez a rinya? Ingyenpunci, így árazta be magát. Használd amíg lehet azt ennyi. Ha közben találsz valaki normális lányt, megszabadulsz ettől.
2023. máj. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Neked kell olyan pár, aki a párját csalja veled? Veled is ezt tenné a jövőben.
2023. máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Engedd el, de végleg...
2023. máj. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Sosem a szavakat kell nézni, hanem a tetteket! Itt a tettek azt mutatják, hogy fele annyira se van oda érted, mint mondja, mert akkor már rég szakított volna a párjával.
2023. máj. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Dugd amig tudod aztan ennyi. Nem kell ezen lelkizni
2023. máj. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg mindegy mit mond. Tartalék pasi vagy, viselkedj úgy. Ha nem jó, akkor hagyjad.
2023. máj. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!