Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan engedjem el? Várjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el? Várjak még rá vagy írjam le neki amit érzek?

Figyelt kérdés

Volt barátommal elég zűrös volt a kapcsolatunk a féltékenységi jeleneteim miatt és az exe miatt is szakítottunk többször, és többször voltunk is együtt.

1 hete nagyon megsértettem valamivel, letiltott.

Tudom, hogy hirtelen haragú van még rá esély, hogy vissza jöjjön hozzám.

Nagyon szeretem őt bánkm ahogy viselkedtem de az exe mindig bele akart zavarni a dolgokba én pedig nem tudom kiszeretett belőle már teljesen, vagy mindig fel tudta kavarni a csaj a felbukkanásával?!

Most le vagyok exemnek tiltva.

Fogalmam nincs fog-e még keresni, de az előzmények alapján azt mondanám, hogy pár héten belül biztos.

A csaj most félre érthető dolgokat csinál, fogalmam sincs jelenleg mi lehet köztük. A lány olyan dolgokat posztol amiből az jön le nekem, hogy nincs túl ő sem volt barátomon (lassan 2 éve szakítottak)


Nagyon szeretem őt és legszivesebben vissza kapnám de ha túl lehetnék rajta akkor hatalmas kő esne le rólam.. viszont úgy érzem még jelentekzni fog.



Hülyeség lenne írni neki egy üzenetet, amiben mindent leírok, és ha reagál rá max akkor “reménykedek”? Vagy a válaszából szűrném le érdemes-e még rá várni?

Vagy ne írjak neki és várjak még pár hetet?


Tudjátok fogalmam sincs hogyan engedjem el mert mindennél jobban szeretem és ez itt a legnagyobb gond :(


Köszi a rendes válaszokat ha lesznek!!



2018. szept. 27. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem gondold át a történteket, vond le a tanulságot, de ne táplálj túl nagy reményeket. Neked meg kell tanulnod kezelni a féltékenységedet. És ahol be tudott kavarni egy plusz ember, annak a kapcsolatnak nem volt hosszú távú jövője.
2018. szept. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy áll azóta a dolog? Irtál neki? Mesélj majd, érdekel :)
2018. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!