Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan engedjem el végleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el végleg?

Figyelt kérdés

Több, mint 1 éve jártunk. Az elején megtudtam, hogy nagyon sok lánybaráttal haverkodik, akikkel chatel is napi szinten. Be akart mutatni egy nőnek engem. Kiderült, hogy azt a nőt 1-2 héttel előttem fűzögette, csak ő visszament az exéhez. Ennek ellenére továbbra is barátkoztak. Nekem nem tetszett, hogy tartotta a kapcsolatot vele, találkoztak is titokban (mert nem akarta, hogy veszekedjek). Egy idő után a párom a barátjának nevezte ezt a lányt, és azt mondta, hogy nem tilthatom meg, hogy ne barátkozzak vele, és figyelembe sem vette, hogy nekem hogy esik ez.. Hónapokon át veszekedtünk a lány miatt, mire végleg letiltotta.



Egy bulin egy lánybarátjára a fülem hallatára részegen azt mondta, hogy "húú de jó segge van". Sokat veszekedtem emiatt, sokáig tartott, mire bevallotta, hogy fszságot mondott.



Ismét részeg volt egy buliban, és előttem mondta egy csajnak, hogy forduljon meg, hogy láthassa a fenekét. Ott majdnem elsírtam magam, de nem akartam veszekedni a haverjai előtt.. Volt olyan is, hogy sétáltunk az utcán, két csajnak köszöngetett, megkérdeztem kik ők (gondoltam ismerősök). Erre csak annyit válaszolt, hogy: "hát, szép lányok".



Hónapokkal később valami furdalás jött rám, hogy muszáj belenéznem a mobiljába. Tudom, hogy csúnya dolog, de kíváncsi voltam. Egyik lánybarátnak olyat írt még régebben, hogy "de megdugnálak, csak ne mondd el a barátnőmnek". (elvileg már hosszú éve csak barátok, és csak hülyéskedtek.) Haverok chatjében is egy 40-es műcicis kolléganőre csorgatták a nyálukat. Láttam azt is, hogy egy bizonyos lánnyal chatelt, aki nem a szívem csücske. Megkértem, hogy ezzel a lánnyal legyen szives abbahagyni a társalgást. Amikor szembesítettem, hogy mi ez a sok sz@r, akkor én voltam a hibás, mert átnéztem a mobilját, és hogy ő azt hitte bízhat bennem. Kifogásolta, hogy én ne mondjam meg ő kivel barátkozhat. Többi 30 lánybarátnő kevésbé zavart, csak ezt az egyet nem kedveltem, persze őt védte velem szemben..


Leültem vele beszélgetni, hogy nekem nem tetszik, hogy mennyire megaláz, ahogy beszélget más nőkről és dicséri őket. Sokszor éreztem, hogy nem tisztel, semmibe veszi a kéréseim, és a barátait többre tartja. Megígérte, hogy változtat ezen, de hogy a barátokat nem tilthatom meg. Jó, oké, lenyeltem eddig mindent. De ez az utolsó csaj továbbra is írkált a barátommal, random selfieket küldött neki, talizni is akart vele (ő is kapcsolatban van, de úgy látom nem tisztelte).


Nyár közepén ismét megnéztem a telefonját, mert nem hagyott nyugodni, hogy mit csinálhat a hátam mögött. Szintén láttam olyat, hogy a barátom írta egy csajra, hogy "úristen milyen csöcsei vannak" a havernak. De legdurvább, lefényképezett az utcán idegen lányokat, elküldte a barátainak, és arról beszélgettek, hogy "mennyire jó volt a seggük, és mégha elmenne, akkor se húzná ki a f.rkát belőlük". Hát mikor megláttam, a sírógörcs rámjött. De persze megint én voltam a sz.r, hogy ne nézzem a telefonját, és jelszót is változtatott. Nagy nehezen ismerte be, hogy hiba volt ezt írnia, de először magyarázkodott, hogy minden férfi ilyen, mindenki ezt csinálja. És hogy a haverjai ezért használják a snapet, hogy a barátnőjük ne veszekedjen. Hát, köpni-nyelni nem tudtam.


Van egy 40 éves angoltanárnője is, akivel úgymond lelkitársak, tényleg minden egyes nap írkálnak egymásnak, és kiteregeti a szennyest rólunk, mert hogy az a nő a dolgokat jobban átlátja. De láttam olyan üzenetet tőle, hogy "még mindig körbeleng a parfümöd", amit ezek után már szintén csak lenyeltem.


Nagy veszekedések közepette végre képes volt letiltani azt a lányt, aki nekem nem volt szimpatikus, de még előző nap is láttam, hogy hangüziket küldözgettek egymásnak.

Aztán télen új munkatárs jött hozzájuk, és láttam, hogy a barátom már bejelölte, és elkezdtek írkálni. (De ezidő alatt is tényleg mindennap chatelt a munkatársaival, lány barátnőjeivel, és találkozott is néha velük.)


Aztán besokkaltam, a barátomnak is elege lett a veszekedéseimből, és közös megegyezés alapján szakítottunk. Itt sajnos az exem előállt egy olyan kéréssel, amibe én hülye belementem, mert még szerelmes vagyok. Sz*xkapcsolatot akart velem folytatni, meg ezenkívül találkozgatni akart velem, megengedte, hogy a szakítás ellenére ott aludjak nála, vagy közös programot szervezzünk stb. Ennek még nagyon örültem, hogy nem szakadt meg teljesen a kapcsolat, mert úgy éreztem tönkremegyek, ha magamra maradok (Nekem nincsenek fiú barátaim, 1-2 igaz barátom van csak). Ennek a vége az lett, hogy egy hullámvasútban találtam magam. Egyik pillanatban elkezdtem bőgni a szakítás miatt, meg mert nem akar velem lenni, másik pillatban pedig 2-3 hét találkozás nélkül is eléldegéltem.


Éreztem magamon, hogy ez a sz*xkapcsolat nagyon tönkre fog tenni, és tudom is, hogy ő csak élvezni akarja az ingyen nunit. Elmondta, hogy tetszik is neki, hogy az elutasítás ellenére is teperek, mert ez az egóját növeli velem. Tudom, hogy kihasznál, csak k*rvára gyenge vagyok elengedni ezt teljesen...


Ami miatt most kezdtem besokkalni téynlegesen, kb 2 hete szintén új kollégina jött hozzájuk, és azóta egész nap chatel vele. Elkezdtem faggatni, persze ő meg élvezte a helyzetet, hogy féltékenykedek. Aztán ami most tényleg nagyon-nagyon szívenszúrt, hogy sajnálkozott, hogy nem tud egy buliba elmenni, majd kb egy nappal később mondta, hogy örül, mert talált társaságot. Aztán ugye kiderült, hogy konkrétan 3 lányról van szó. Persze elvileg nem akarja egyiket sem felszedni, mert csúnyák, de akkor is tudom milyen full részegen.. Azt most emiatt picsogok már órák óta. Ő meg "living his best life", meg már békésen alszik is. Mivel nem járunk, nem is szólhatok bele semmibe.


Mit kéne tennem? Azonkívül, hogy most már többet nem találkozok vele. Tényleg már órák óta sírok, hogy ennyire semmibe vesz, és a kapcsolat alatt is ezt csinálta velem. Én úgy gondolom soha nem ártottam neki semmivel, kivéve a veszekedésekkel, de ezeket mind ő idézte elő. Hogyan tudnám tényleg elengedni?

Tudom lesznek olyan kommentek, hogy nem igaz, hogy ezek ellenére sem tudtam kiszeretni belőle, de hihetetlenül tudok kötődni emberekhez, és a sok rossz mellett voltak azért szép pillanatok is.. Ő most egy sérült szerelmes embert használ ki és tipor bele nap mint nap, de egyszerűen nem vagyok határozott, mert tényleg magamra maradok...


2023. márc. 2. 02:11
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
az a baj h mi nekunk noknek is ugy kene tekinteni a pasikra ahogy ok rank. Legy nyitottabb egyszerre tobb pasira. Lehet fejleszteni. Pl ugy hogy szandekosan elkezdesz az instan jo pasikat ndzni es direkt fantazialni. Pl hogy elvisz allatkertve. Masztinal gondolj rajuk, kb 3-at valassz ki es azt valtogasd. Aztan eloben is kegdj el tobb pasival chatelni. Par honap edzes es mar nem leszel ilyen elveszett. Konnyebben megtalalod igy majd az igazit is.
2023. márc. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

Sajnos ilyenek a pasik hogy érdekli őket minden màs nő.

Valaki kimutatja mert még "gyerek" őszinte es naiv, más meg nem, de ugyanolyanok.

2023. márc. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez netto onsajnalat. A szakitas az tudatos dontes. Attol meg szeretheted, hogy szakitasz vele. Szamtwlan olyan ember van, akit szerethetnel, de az egyutteles ilyen platoi szarba vezet. Az, hogy nagyon kotodsz hozza, az pedig abnormalis. Legyen egy kis betegsegtudatod, mert ez meg sok gondot fog okozni neked a kesobbiekben.
2023. márc. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkivel azt lehet megtenni, amit hagy.

Első után ki kellett volna dobnod a búsba, és megspóroltál volna egy csomó sírást meg szívfájdalmat.

Ez még milyen szakítás már??!! Te hülye vagy??? Ugyanúgy megkapja a pasi a szexet, csak innentől nincs jogod elvàrni a hűséget. Páholyból nézheted, ahogy becsajozik.

Ez egy undorító fasssz. El ne hidd már, hogy minden pasi ilyen, és a csaja mellett fűz mindenkit, akin lyuk van. Biztos lehetsz benne, hogy ő meg is dugta azt, aki hagyta. Az meg nem hűség, ha nem rajta múlik, hogy a csajnak nem kell.

Baromi gyorsan tedd ki a francba, amíg maradt még pár morzsa önbecsülésed! Aztán kicsit legyél egyedül, ismerkedj, barátkozz, de a pasizást addig hanyagolod, amíg ennyire nincs benned tartás. Attól, hogy a pasi a fejedre is 💩 hat, meg akkor se veszed tudomásul, hogy megcsalt, ha pucéran fekszik a nőn, senki se fog megbecsülni. Csak rájön a pasi, hogy ez buta, ez elhiszi, ezzel meg lehet tenni, mert úgyse fog szakítani. Aztán szépen kihasználja és meg is csal, amikor csak tud.

Megérte szemet hunyni az első lebukás után? Mit nyertél vele? Azt, hogy mêg több disznóság derült ki, és ki tudja, hogy miröl nem tudsz. Több sírás, több megalàzás. Aranyból van a fütykös, hogy megéri mindent elviselni??

2023. márc. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

PSZICHOLÓGUS!!!

K*rva kemény kötődési problémád van. Társfüggő vagy nulla önbecsüléssel.

Mondjuk szerintem az emberek 70%-a ebben a “jaaajjj csak nehogy egyedül legyek, mert még a végén egy kis önismeretre teszek szert, de ahhoz kell egy kis erőfeszítés, úgyhogy inkább akkor valami idiótával tengődöm és miatta sápítozok, addig se kell szembenéznem a valósággal”-önkamuban van és csodálkoznak, hogy gatya mentális állapotban vannak.

2023. márc. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha befejezted a középsulit, akkor könnyebb lesz.
2023. márc. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem idő... Nem kevés. Meg amit az 1-es javasolt.

Én most úgy jártam, hogy múlt hét hétfőn lemondtam egy találkozót a "pasimmal". Nem az első alkalom volt, szóval megértem, hogy nem tetszett neki. Erre aznap este már egy másik nővel ünnepelték egy étteremben a nő születésnapját, aki ezt ki is rakta fb-ra. Szombaton már megint nekem írogatott, aztán mivel olvasatlanul és reakció nélkül hagytam, szerintem kapcsolt, és gyorsan eltávolította a posztot a saját profiljáról, csakhogy a csajén még továbbra is ott van. Hétfőn és kedden még írt, próbálkozott, aztán most már leállt, úgyhogy ez ennyi volt, gondolom. És tudom, milyen gáz, amit csinált, azóta kis nyomozgatás után az is kiderült, hogy nem most indult ez a dolog kettőjük között, de akkor is fáj, és úgy érzem, hiányozni fog. Ez még egy darabig ilyen lesz, aztán remélhetőleg elhalványul.

2023. márc. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Még olvasni is hányinger volt ezt a sztorit, ritka undorító egy pasit fogtál ki. Semmi önbecsülésed nincs, és amíg ez így marad addig mindenki hasonlóképp fog veled bánni. Kicsit kezdj el tudatosan magadba nézni, hogy miért kötődsz olyan emberhez, aki nem szeret és sorozatosan megaláz. Tudom, hogy szar és nehéz de az életnek nem kell ilyennek lennie.
2023. márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó lenne egy pszichológus, abnormális, hogy olyan hányadekkal olyan sokáig huztad és még most is az életedben van. Ő mindig ezt fogja csinálni, mert tudja, hogy semmi erőd, akaratgyenge vagy. Csakis úgy szabadulhatsz, hogy soha az életben nem találkozol vele, nem írkálsz vele. A szakember segíthet tampontokat adni, irányt, hogy hol követted el a hibát, vagy rá rámutat a hiányosságaidra, amiket fejleszteni kell mindenképpen.

Ne hagyd, hogy tönkretegyen még jobban, mint vagy, te légy az első, ő azt nem érdemli meg, hogy leköpd de komolyan.

A lelki világod múlik azon, hogy képes vagy-e offolni örökre, vedd már észre, hogy valójában te számítasz, nem fog rajtad senki segíteni ha te nem segítesz saját magadon.

2023. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne hozz szégyent a nemünkre, b*szd ki a picsába, ha lehet úgy, hogy megemlegesse.
2023. márc. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!