Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engedjem el?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem ezt a nőt. Belebetegedek a hiányába és ő is az enyémbe, de rengeteg a probléma amit meg sem próbált megoldani, inkább csak eldobott. Szeret, látszik rajta.. de iszonyatosan fél.

Viszont én beleuntam, folyamat azon téptem magam, hogy megmutassam neki, nincs semmi baj, nem kell félnie semmitől. Sok ez nekem, újabb felesleges körök és ennek csak akkor lehet vége ha én megálljt parancsolok. De nem megy, nem tudom tartani magam. Próbálkoztam már számtalanszor. Nem köt le semmi egyszerűen, csak vele akarok lenni és csak ez jár a fejemben. Terapeutát is próbáltam, nem segít. Már kezdek belebetegedni a hiányába. Nem akarok többet szenvedni. A hobbik sem segítenek.. Ha ő nincs, elveszett és haszontalan vagyok...


2022. dec. 16. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy mit érzel megtudtuk, de ami a lányt illeti abból nem sok mindent. Mi az amitől fél, mit nem próbál megoldani, stb.

Akár itt vagy esetleg privátban kifejtenéd?

2022. dec. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Inkább privátban beszélnék erről.

Ha megdobsz egy üzivel, azt megköszönném

2022. dec. 16. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!