Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan él meg egy nő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan él meg egy nő egy ilyen csalódást?

Figyelt kérdés

Jön egy férfi az életben, aki nem hasonlít az eddigiekre: jó megjelenésű, intelligens, humoros, magabiztos, a szexben önzetlen, és gyengéd. Szinte tökéletes.

De kiderül, hogy a közeledése mögött érdek volt. Azért foglalkozott a nővel, mert rajta keresztül akart elérni valamit (pl. fontos kapcsolatokat a nőn keresztül alakított ki, az üzleti ügyeihez). Aztán pedig hirtelen, szó nélkül eltűnik. Sehol sem lehet elérni, telnek a hetek, és nem jelentkezik.


Mi történik ekkor egy nővel?


2022. dec. 2. 10:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%

Én wgy filmben láttam hasonlot.

Csak azért udvaroltak a kistitkarnőnek(csendes szolid szemuveges kis konyvtári moly tipus) mert rabláshoz kellettek biztonsági kódok. Aztán ahogy azokat megkapták, simán fejbelőtték a nőt.


En akkor agyaltam ezen hogy egyetlen bűne annyi volt csak hogy szerelmes lett. Hogy ez olyan tré hogy annak kell szívnia, aki szeret.


De masik film meg egy csóri naiv pr.stirol szólt aki mindig reménykedett abban hogy majd vkivel szerelmi es normalis kapcsolata lesz. Es konnyen esett mindig hamis reményekbe es folyamat kirabolták a spórolt pénzét amibol tervezett volna vkivel költözni es uj életet ha lesz párja.

Amikor a film végén kiderult hogy a mostani"szerelme" is csak kirabolta es otthagyta es nulla pénze maradt, a csaj csak úgy fogta fel hogy ne magint így jártam és elkezdett énekelni es ment vissza a pr.stibarátnői közé a bandába.


Ezt valami pasi linkelte nekem elgondolkodni, már nem is tudom milyen téma kapcsán, de arra utalva hogy ha szerelmes vagy, se legyél soha naiv.

2022. dec. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35%

+1


Amikor meg a volt barátom tesojához mentem sírni, hogy egy másik pasi már megint elhagyott, az elkezdett röhögni rajtam hogy jaj már megint kihasználtak téged?:D(utalva arra hogy ő viszont nagyon örülne annak ha őt használnak ki inkább a nők. De nem. A nőket használgatják a pasik. Tehát én még örülhetek is mert legalább szexelek:D)


(De azóta már "ravasz róka" lettem én is. Manapság már utánam haldokolnak és bőgnek a pasik és nem fordítva!!:D)

2022. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
31%
12. Ügyes vagy! Te megtanultad, hogyan kell élni!
2022. dec. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
14%
Velem pl semmi nem történne, leszarom a férfiakat 200 üzenetem van tőlük mindenhol
2022. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
49%
Maga alatt van legalább egy napig, aztán továbblép. Mi történne vele, spontán öngyulladás?
2022. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Megérdemelted #8!!!
2022. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Bebszk 3 xanaxot, iszom rá egy vodkát és szétverem a kocsiját🤣🤣jo nem.

Anno velem is ismerkedett valaki, kiszereztem melóba, aztán le is lépett. Rá 1 hónapra kirugták. Szóval a karma intézte a dolgot.

De amúgy csalodik az ember eleget és egyre óvatosabb. Túl kell lépni rajt a saját érdekünkbe és kész.

N 30

2022. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%
Szinte tökéletes! :)))
2022. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!