Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan él meg egy nő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan él meg egy nő egy ilyen csalódást?

Figyelt kérdés

Jön egy férfi az életben, aki nem hasonlít az eddigiekre: jó megjelenésű, intelligens, humoros, magabiztos, a szexben önzetlen, és gyengéd. Szinte tökéletes.

De kiderül, hogy a közeledése mögött érdek volt. Azért foglalkozott a nővel, mert rajta keresztül akart elérni valamit (pl. fontos kapcsolatokat a nőn keresztül alakított ki, az üzleti ügyeihez). Aztán pedig hirtelen, szó nélkül eltűnik. Sehol sem lehet elérni, telnek a hetek, és nem jelentkezik.


Mi történik ekkor egy nővel?


2022. dec. 2. 10:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Iszik egy kávét, alszik egy jót, azt csinálja, amit akar, aztán majd keres valakit, ha akar.
2022. dec. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

1-es szeretlek.

26F

2022. dec. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

1-es


Pontosan igy mukodik.

Ja nem.

2022. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Egyénfuggo, valaki labilis annak nehezen megy túl jutni rajta, valaki stabilabb mentálisan, érzelmileg az ugyanúgy bankodik de hamarabb túl lesz rajta.
2022. dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Esetleg személyes tapasztalatok is érdekelnek, aki élt át ilyesmit.
2022. dec. 2. 10:48
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Te ezt nem tudod elképzelni? Hogy valaki kihasznál? Te hogy éreznéd magad?
2022. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Ez olyan mint egy wattpad fanfiction


De én ilyenkor összetörnék, próbálnám elérni őt, hogy magyarázza meg ezt az egészet, nem bíznék soha többet senkiben és csalódott lennék, kiüresedett

2022. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
8%

Xanaxal!

4 évif b*sztam az időt valakire, aki hazudott, nem is akart feleségül venni, csak igergetett.... de nem tette.

2022. dec. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
Mert a nők nem ugyanezt csinálják...
2022. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

9


"A" nők?

Én nő vagyok, és soha nem csináltam ilyet.

Mesélj még.

2022. dec. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!