Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csinálnátok valakivel aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok valakivel aki tönkre tette az életeteket?

Figyelt kérdés
Ráalapoztam vagyis vele mindent. Kihasznált, földbetiport, szó szerint földönfutóvá tett. Jelenleg nincs miért élnem se. Hatalmas nagy bosszúvágy van bennem, ennyire nem rendezett el még senki. Én folyton csak jót akartam neki de ő az istenért se akart semmit se csak önző módón Ő és Ő. Életembe nem éreztem ekkora haragot nő iránt. Ha egy férfi lenne biztos szétverném a képét. Egyszerűen ezt nem bírom lenyelni. Mi a francot csináljak? Nem csalódott vagyok hanem dühös. És megtanultam hogy az élet SEMMIT nem rendez nem szolgáltat igazságot. Ekkora érzelmi zsarolás felér egy erőszakkal. Kedves Nők ugye csak ti lehettek áldozatok? ..

2022. aug. 29. 01:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Pszichológus, mert neked még nem való párkapcsolat, és nem az indulatkezelési problémáid miatt írom.
2022. aug. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a szülők már nem tanítják meg, hogy a magad ura legyél, úgy alakítsd az életed hogy ne máson múljon milyen minőségű.


Te ezt a nehezebb úton tanulod meg. Bármennyire is féreg volt ez a személy, bármikor kiléphettél volna a kapcsolatból, otthagyhattad volna. Íros is hogy végig önző volt, mindig csak ő számított. Feladtad magad, feladtad a személyiséget a pnciért.


Ezt a személyt halottnak tekinteném, nem keresnék rá, nem nézegetném mit csinál. El kell kezdeni építkezni újra és ezúttal nem engedni, hogy kihasználjon más.

2022. aug. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%

Vele semmit, a hibát magadban keresd!

Nem írtál semmit a részletekről, de bármi is történt, te önként, szabad akarattal vettél ebben részt, ha nem volt jó, akkor bármikor tudtál volna nemet mondani.

Keress egy jó pszichológust, és esetleg jogász is segíthet, ha anyagi vitátok van.

2022. aug. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%
Vele semmit. Magamat jól arcon baszkodnám, hogy hagytam neki.
2022. aug. 29. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
24%

Velem is így bántak el,mert naiv voltam és szerettem valakit,őszintén.Tanulság,soha többé nőt nem engedek az életembe, mindegyiken átnézek mint a levegőn.

És ez nagyon bosszantja őket, majd felrobbannak,látom rajtuk.

Amúgy pedig el kell hinni,hogy az élet szépen visszapofozza mindenkinek,max nem tudunk róla....

2022. aug. 29. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Vele semmit. Rajtam is gázoltak már át, de nem attól lesz jobb, hogy fortyogsz és bosszút forralsz.

Egy darabig bőgd ki magad, ha dühös vagy, akkor vezesd le valamilyen módon (az erőszak nem levezetés és még szánalmas is, többet nem lesz nőd, ha törsz, zúzol).

Pszichológus is nagyon fontos, ha kicsit lenyugodtál már.

2022. aug. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Megmondom mit csinálj, bocsáss meg neki mindezekért, utána meg magadnak is, mert ilyen gondolataid vannak, aztán hagyd a fenébe, más nem fog megnyugtatni. Attól, hogy bosszút forralsz, csak annyival is többet foglalkozol vele, meg csak folyamatosan a haragot növeled magadban és úgysem mész semmire vele.
2022. aug. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Azzal hogy bosszút akarsz állni, csak magadnak teszel rosszat. A legjobb amit tehetsz: szard le és legyél boldog! Amugy is ez a legjobb bosszú.


Én is feláldoztam mindent, de tényleg mindent valakiért, akinek így is mindenért én voltam a hibás, és semmit nem tettem a kapcsolatba. Igazából már nem haragszom rá, csak magamra, hogy miért álltam vele egyátalán szóba.

2022. aug. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem tettem. Minek? Akire rá mentek évek és a végére rosszul sült el, hát ez van. Többször megtörtént. Én egyiknek sem kívántam rosszat ezek után sem. Sőt, kívántam mindnek boldog életet és minden jót a továbbiakban. Utólag mind bocsánatot kért amit tett velem, megköszöntem de egyik sem érdekel már. Ami megtörtént megtörtént, engedd el. A bosszúnak semmi értelme.


Nagyon keveset írtál az egészről, csak a te oldaladat.


Az azért kérdőjeles, hogyha most a bosszún gondolkodsz akkor vele is ilyen bosszúálló voltál a kapcsolat alatt? Esetleg volt olyan hogy ő megbántott és kicsinyes bosszúkkal bántottad őt reakcióként? Ha igen akkor most hiába írod hogy jó voltál vele, lehet az is voltál, csak így elképzeltem hogy ha eldurrant az agyad akkor rajta töltötted le a mérged, és ezt nehéz ám elviselni. Ha jól sejtem más emberekkel is ilyen haragos vagy, haragtartó és bosszúálló. Légy csak mérges, nem elnyomni kell a dühöt hanem MAGADBAN megélni, sokat gondolkodni, átgondolni és elengedni. Másokon levezetni meg nem kell. A pszichológust pedig én is ajánlanám.

2022. aug. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
13%

Keres egy jobb nőt nála, és mutasd be neki.

Ez nagyon durván bejön:)

2022. aug. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!