Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csinálnátok valakivel aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok valakivel aki tönkre tette az életeteket?

Figyelt kérdés
Ráalapoztam vagyis vele mindent. Kihasznált, földbetiport, szó szerint földönfutóvá tett. Jelenleg nincs miért élnem se. Hatalmas nagy bosszúvágy van bennem, ennyire nem rendezett el még senki. Én folyton csak jót akartam neki de ő az istenért se akart semmit se csak önző módón Ő és Ő. Életembe nem éreztem ekkora haragot nő iránt. Ha egy férfi lenne biztos szétverném a képét. Egyszerűen ezt nem bírom lenyelni. Mi a francot csináljak? Nem csalódott vagyok hanem dühös. És megtanultam hogy az élet SEMMIT nem rendez nem szolgáltat igazságot. Ekkora érzelmi zsarolás felér egy erőszakkal. Kedves Nők ugye csak ti lehettek áldozatok? ..

2022. aug. 29. 01:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
61%
Nincs édesebb bosszú, amit egy nő el tud szenvedni annál, minthogy összejön neked egy másik szuka, aki nála fiatalabb/feszesebb/fittebb/jobb az ágyban.10-es válasza megszívlelendő :) A nők nagyon érzékenyek az életkorra és a fenti tulajdonságokra.
2022. aug. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
22%

10es vagyok.

11

Igen, ez nagyon jó bosszú az biztos, én már láttam szenvedni csajt ilyentől.

2022. aug. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Már ebben a pár mondatban is van pár intő jel, hogy voltak itt bajok veled is.

Abban igazad van, hogy az élet nem szolgáltat igazságot.

Ha már nem szeret, nem fogsz tudni bosszút állni rajta úgy, hogy felszedsz egy fiatalabbat. Más módon igen, de a zaklatás és társai nem a legjobb út, csak magad alatt vágod a fát.

Tanulj az esetből, de ne úgy, hogy csak a másikat hibáztatod, önvizsgálat sem árt néha.

2022. aug. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
96%

Amit írt a 10-es és a 11-es az valamiben igaz, de nem mindenben jó.

Tegyük fel hogy gondolsz egyet most, keresgélsz és netán össze is jön egy jó nő. Azzal a nővel valószínűleg csak azért jönnél össze hogy a másikat idegesítsd, ami megint csak vagy összejön vagy nem. Egy mentálisan és lelkileg egészséges nő nem méri magát máshoz, ettől függetlenül is elég jó nőnek érzi magát, nem érdekli hogy Te jobb vagy rosszabb külsejű nővel jöttél össze, és az sem hogy belül egyeztek-e vagy sem. Ha eleve úgy gondolkodik hogy ha két ember nem illik össze akkor ez mással majd megy, ezt akár magára vagy a másikra érti, akkor te viszont buktad az elméleted, miszerint féltékennyé és idegessé teszed az exed, ami nem csak gyerekes de még gusztustalan is. A ráadás az egészre, hogy egy másik nőt is sikerül így hülyére venni, aki hisz abban hogy egy normális férfit talált maga mellé, hisz az a szerencsétlen azt hiszi közben hogy jól járt.

Senkinek sem szánom negatívumként, csak általánosan elgondolkodtató a dolog, hogyha a nőket nevezik kihasználósnak és aljasnak, akkor ez? Én annak tartom.

2022. aug. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Semmi konkrétumot nem írtál, mit csinált veled és mi volt az előzménye? Te mit csináltál előtte?
2022. aug. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Bosszú állás - igen amikor tehetetlen vagyok felmegy a pumpa. Amikor látom hogy amit csinál nem fog jóra vezetni megpróbálom neki elmagyarázni és csípőből elutasítja mert ő a nagy lány.. aztán amikor benézte a dolgokat jaj segítsek neki megoldani. Amit megköszönni se bír. Ő neki az a baja hogy én idegbeteg vagyok mert a 3000x előfordult alap dolgokat meg elkövetett hibákat nem tudom már tolerálni. De a legjobb az egeszben hogy ugy ereztem sokszor hogy kihasznal ezt fel is hanytorgattam neki hogy azert ez meg az miattam van gondolkozzon már egy kicsit hogy kit bánt.Konkrétan rengeteg problémánkat meglehetett volna annyival oldani hogy odébb teszi a kisujját . Érzésre olyan volt ez az egész mint egy “üzlet” ahol a másik fél felrúgja az alkukat de csak azután hogy ő megkapta amit akar. Mindegy akit érdekel a sztori szívesen leírom privatba, azért a világnak nem szeretném kiteregetni a szennyest.
2022. aug. 29. 09:52
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

A méreg csak téged fog tönkretenni.


Nem jó út az sem, amit te jársz.

2022. aug. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
31%

Az első kapcsolatomból egy roncsként szálltam ki.

Anyagiakban nem, de azt leszámítva teljesen kicsinált.

Azóta is várom a pillanatot amikor jön egy olyan férfi az életembe akit megmutathatok, hogy igen, egy ilyen élettelen csóró, szar ember után ilyet találtam.

2022. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk eleve nem hagynám, hogy kihasználjon.

Oké, a szerelem vak, tudjuk... de azért az önzőséget ettől még fel lehet ismerni, és jó eséllyel azt is, ha csak kihasználni, vagy kisemmizni akar.

Mondjuk ha egyfolytában azzal nyaggat, hogy irassak át mindent rá, az azért elég intő jel. :D Máskülönbn ilyen csak házasság, és válás után fordulhat elő (nem mondtad, hogy házasok voltatok-e), bár a jogi részével nem vagyok tisztában, hogy pl. a bevitt vagyon mikortól lesz közös tulajdon, vagy az lesz-e egyáltalán.

Minden esetre: kis józan gondolkodással egy "sima" kapcsolatban azt lehet kisemmizni, aki hagyja magát.

Érzelmileg meg fel lehet állni egy csalódásból. Ez van. Ilyen az élet. Néha csalódásokhoz vezet. Majd idővel lesz más, akire az életedet szeretnéd akapozni. :)

Addig törekedj arra, hogy felállj, és tényleg nem ártana az indulatkezelési problémáiddal valamit kezdeni.

2022. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha tehetetlen vagy, akkor a harag normális. Simán lesz még önhülyézés is, hogy mi a fenéért hagytad, hogy ezt veled megtegye.

Aztán a többi.

Minél gyorsabban fogadod el, hogy így jártál és semmi sincs a kezedben revansot venni, annál gyorsabban hozod rendbe az életed.

Tanulj belőle, meríts erőt a fejlődéshez a haragodból, ha jól használod az indulataid, jöhet egy olyan termékeny időszak, amiben már nem is fogod érteni, hogy egyáltalan mit ettél rajta.

Az lesz a valódi "bosszú".

2022. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!