Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsák vele, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsák vele, ha nagyon szeretem, de nem tud boldoggá tenni?

Figyelt kérdés
Beszéltem már neki a vívódásomról, hogyan érzek, és hogy nagyon boldogtalan vagyok a kapcsolatban. Nem fejlődik, halad előre a kapcsolat. Az eszem azt mondja, h szakítsak, de képtelen vagyok megtenni, mert annyira szeretem. Teljesen összetörnék, ha elveszíteném :( Mit tegyek?

2022. szept. 22. 18:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt már mind a kettő tapasztalatom. Ilyenből kilépve rosszabb lett, meg lett hogy utána jobb lett..

Néhány dolog amit akkor csinalnom kellett volna:

1) Nem folyamat ezen őrlődni, mivel így az ember nem lát tisztán..

2) Más emberekkel is beszélgetni, akár férfiakkal is. Nem flört, ismerkedés, csak kommunikáció más ellenkező neművel. Mert sokfélék, mert nem csak olyan van mint ő. Mert lesz, van jobb is nála. A kérdés hogy te akarsz e mást, vagy ő kell neked.

3) Ezt már én is csinálom: érzéseimet, gondolataimat jegyzetelem. Ha van egy jó gondolatom, ötletem ami új, vagy nem beszeltünk róla, de fontos lehet, azt fel kell írni.

Sokszor egy probléma kisebb, ha kimondod hangosan, leírod, elmeséled valakinek. A dolog ott lesz továbbra is, csak kevésbé nyomja a vállad.

2022. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!