Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsák vele, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsák vele, ha nagyon szeretem, de nem tud boldoggá tenni?

Figyelt kérdés
Beszéltem már neki a vívódásomról, hogyan érzek, és hogy nagyon boldogtalan vagyok a kapcsolatban. Nem fejlődik, halad előre a kapcsolat. Az eszem azt mondja, h szakítsak, de képtelen vagyok megtenni, mert annyira szeretem. Teljesen összetörnék, ha elveszíteném :( Mit tegyek?

2022. szept. 22. 18:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Majd csak betelik a pohár. Az első szerelmet nem könnyü elhagyni. A többit se caak ez még is másabb. Engem főként az zavarna hogy nem tudja mik a tervei veled a jövőben. Mi az hogy nem tudja? Ha szeretne akkor csak veled tervezné.
2022. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Teljesen elkeserít a helyzet. Összetörtem, amikor nem mondott semmit a kérdéseimre. Azt mondta, h a lelkitársa vagyok, fontos vagyok neki, de nem tudta megmondani, h mik a céljaim vele. Azt mondta, h nem tudja kifejezni az érzéseit. Mondtam neki, h így el fog veszíteni, de erre sem mondott semmit, csak azt hogy nem bírná ki, ha elhagynám. De nincs előrelépés a kapcsolatban, és ezt nem bírom már…
2022. szept. 22. 19:05
 13/21 A kérdező kommentje:

*céljai velem

Bocsánat

2022. szept. 22. 19:06
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
#12: teljesen hülyére vesz, használ. De ha ez neked megfelel...
2022. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem tudja, hogy mik a céljai a párjával, akkor ott már baj van. Szerintem a részéről ez csak duma, pontosan tudja, hogy mit akar és az nem te vagy. Ha meg nincs előrelépés, akkor meg? Nincs értelme ezt tovább húzni. Volt ideje változtatni a dolgokon és nem tette meg.
2022. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

uramisten...ezt a zagyvaságot


Te nem fogsz vele szakítani, mert nincs hozzá elég merszed és félsz, hogy egyedül maradsz, inkább benne fogsz maradni ebben a káoszban minthogy újrakezdenéd...


Majd ha már totál kikészülsz és elszáll pár év talán akkor majd rádöbbensz h össze kellett volna szedned egy kis bátorságot.

2022. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
88%

Szakíts vele, és magadban tartsd fenn a lehetőségét, hogy esetleg visszaengedd, ha ezúttal tényleg kifejezi az érzéseit, ha leül veled rendesen megbeszélni, ha látszik rajta, hogy szeret és veled tervez. Az a baj, hogy nem veszi most komolyan amit mondasz, mert még mindig vele vagy. Ha szakítasz, akkor látni fogod hogyan reagál, ami sokat elmond. Én is voltam már ilyen helyzetben, nem éreztem magam meghallgatva, nem éreztem, hogy rendesen válaszolna, vagy empatizálna velem, nem mondta, hogy szeret, nem akart elég időt együttölteni stb.

Szakítottam, mire csak sértődést kaptam, továbbra se értette, miért reagálok tól dolgokat, és azt mondta, hogy vége részéről is, mert ő nem fog nekem megalázkodni, hogy visszafogadjam.

Nem gondolnám, hogy az, ha leülünk megbeszélni és végre hajlandó meghallgatni, és újra akarja kezdeni az az ő megalázása lett volna, de nyilván ő annak élte volna meg. A reakciójából láttam, hogy voltaképp mennyire leszart, elvégre pikk pakk elengedett, kiderült, hogy valójában én ragaszkodtam hozzá, hiába nem szeretett, de ez fordítva nem volt igaz.

2022. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
34%
Valahol örökre bánni fogjátok, ha veszni hagyjátok ezt a kapcsolatot. De úgy tűnik nincs meg bennetek az elhatározás, hogy megmentsétek. Szomorú, átéltem. Talán egy kis különlét segít. Ne gyűlöld meg, csak ennyi.
2022. szept. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Mintha szorol szora az en kapcsolatomat irtad volna le.. :(

En ma leptem meg tobb mint 2ev szenvedes utan. Tudom h baromira fog hianyozni es a falat fogom vakarni fajdalmamban, de ha vele maradok is rossz minden. Hiaba szeretem, el kell engedni, mert a vegere meg fogsz utalni mindent ami szep volt. Remelem erted mit akarok mondani?! :)

Vegyel hatalmas erot magadon, tervezd meg a szakitas utani 3-4hetedet, programok, celok, baratok stb, h lekosd magad! Hidd el, tul leszel rajta, es utana jobb lesz, hisz most is csak szenvedsz! Drukkolok, h eros legyel! 🤞🤞

2022. szept. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
12# az én párom a 3. Hónapban már mondta hogy jövőre el szeretne venni feleségül… 9. Hónapban vagyunk és már szervezi az esküvőt.. szóval nem azt mondom hogy ilyen korán már illik tudni mit erre, sőt! De hogy egy év után sem tudja eldönteni későbbiekben akar e téged társként a jövőben, az nagyon gáz… szerintem már az elején tudta hogy nem akar veled komolyat, úgy hogy fogadd meg a 19# tanácsát és sokkal könnyebb lesz :) kitartást.
2022. szept. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!