Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintettek jobb ha szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek jobb ha szingli vagy nyugodtabb úgy az életed, vagy jobb ha van valakid de feszt idegesít ? Mostani párom szeretem de feszt okoskodik mindenből nagyügyet csinál idegesít. Melyik a jobb szerintettek szakítsak a mostani párommal vagy ne?

Figyelt kérdés

2020. szept. 30. 15:21
 1/9 A kérdező kommentje:

Állandóan okoskodik mindenből nagy ügyet csinál ha nyugodtan megvagyunk direkt kelti a feszültséget felhoz régi témákat hogy belémköthessen vagy hiztizik.Dührohamot kapok tőle sokszor az jut az eszembe jobb volt még szingli voltam egyedül voltam. Most azon gondolkozok mit tegyek mert magányos se akarok lenni de így meg már idegileg rámegyek a kapcsolatra

Mit tegyek 28/F

2020. szept. 30. 15:25
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak te tudod, h neked mi a jobb. Én inkább vagyok egyedül, mint h vki állandóan idegesítsen.
2020. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyformán jó/rossz, csak más az íze.:)
2020. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
A létező kapcsolatok nem működnek. Működő kapcsolatok nem léteznek.
2020. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Olyan "szinten" van a kapcsolatotok, annyi benne az indulat, hogy felesleges fenntartanotok. Szakítsatok, engedjétek el egymást. Azzal hogy beleragadsz a középszerű f.sba, sz.r kapcsolatba csak raboljátok az időt. A párodét is a sajátodat is - mert addig sem tudsz új, normális, megértésen, kölcsönös elfogadáson, urambocsá' szerelmen alapuló kapcsolatot találni.
2020. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Áh a te egészséged az első és épp az megy rá arra, hogy fokyton feszült vagy. Inkább szakítanék. Ha magányos vagyok, ott vannak a barátaim.
2020. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok kapcsolatom volt idáig, alapvetően mindig is imádtam egyedül lenni, de a mostani az első, amiben jobb, mint egyedül. Ha szakítanánk akkor nem adnám ennél lejjebb a jövőben sem.
2020. szept. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
A nyugodt élet mindennél többet ér. Kinek hiányzik a folytonos b...tás? Én voltam hasonló kapcsolatban régen, nagyon megbántam hogy benne maradtam 6.évig. 6.év pazarlás a semmiért.
2020. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Minden kapcsolat 2 emberen múlik. Felmerül a kérdés, hogy az illetőnek van-e oka rá, hogy így viselkedjen? Te adtál-e rá okot esetleg? Van a párodnak jó oldala is? Mert csak a rosszakat írtad le. Te mindent megteszel a kapcsolat működése érdekében? Törődsz vele eleget? És ő veled? Vannak közös programok? Meglepitek néha egymást apróságokkal? Romantikus vagy? Sok nő erre vágyik. Én sajnos már voltam egyoldalú kapcsolatban, ahol csak elvárások voltak felém, de nekem mindenbe bele kellett törődnöm. Persze, hogy gyakori volt a veszekedés. Mindent meg kell tudni beszélni egymással. Csak végső verzió legyen a szakítás, ha tényleg nincs más megoldás. Én nem adnám fel a helyedben, ha tényleg szereted. Ha ő is szeret, akkor érdemes folytatni, ha hajlandó befejezni ezt a viselkedést. De nézz mindig magadba is, ne csak a másikban lásd a hibát!
2020. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!