Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy sem?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal. 20-as éveinek elején járunk és még nem élünk együtt, egyetemisták vagyunk.

Az utóbbi 2-3 hónapban érzem hogy valami megváltozott. Nem igénylem már úgy a szexet. Nem tudok már olyan könnyen érdeklődni a dolgai iránt bunkók hangzik de mintha már szinte tudnám minden válaszát így fel sem teszem a kérdéseim. Kezd minden szürkévé válni.Sosem volt komolyabb vitánk, és tényleg egy szuper embernek tartom de kezdek rá már inkább barátként tekinteni.

A kérdésem az lenne, hogy a szerelem nyilván elmúlik idővel és szeretetté alakul, de miből tudhatom hogy jól döntök-e. Dolgozni kell ilyen esetben a kapcsolaton vagy lépni ?ha mellette maradok. Nem akarom tőle elvenni a lehetőséget hogy valaki őt viszont szeresse szerelemmel ahogy megérdemli. Fájna elengedni ot nekem is de tanácstalan vagyok teljesen a tekintetben hogy mi a helyes.Nem akarom hülyíteni. Igazából én sem tudom hogy mit akarok vagy mit érzek. Teljesen tanácstalan vagyok.



2022. ápr. 30. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Várj, amíg majd biztosan tudod.
2022. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírsz az a teljes elhidegülés. Ha barátként tekintenél rá, akkor jókat beszélgetnétek, de már nem kívánnád.

Az igaz, hogy a kapcsolatot érdemes javítani, beszélgetni a problémákról. Viszont 20-as évek elején, ha már itt tartasz, akkor semmi értelme húzni az időtöket, amiről beszélsz, az 20, nem 2 év után szokott bekövetkezni.

2022. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
nem érdekel
2022. ápr. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, a húszas éveid elején jársz, ne pazarold sem a te sem az ő idejét feleslegesen, mert úgy tűnik, kiábrándultál belőle. Nagyon gyakori egyetemi kapcsolat esetén, hogy 1-2 év után elmúlik.
2022. ápr. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is hasonló dilemmával küzdök 2 év kapcsolat után, szintén nem jutottam még végelhatározásra.
2022. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakits, es keress olyan embert akire vagysz minden nap, akinek a karjaiban szivesen ebredsz....
2022. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!