Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak vagy fogadjam el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy fogadjam el, hogy minden kapcsolat ilyen?

Figyelt kérdés
Rengeteg randim volt, mielőtt vele megismerkedtem. Nem tagadom magas elvárásaim vannak, nem adtam második esélyt annak, aki elsőre nem nyűgözött le totálisan. Volt egy munkahelyi csapatépítő tréning, ahol megismerkedtem vele (majdnem 2000 fős cég, korábban sosem láttam). Odajött hozzám, utána az egész estét végigbeszéltük. Külsőre egyáltalán nem az esetem, kopasz, enyhén izmos csak, viszont a gyönyörű kék szemei nagyon megfogtak. 1 hétre rá elmentem hozzá, főztünk, majd lefeküdtünk egymással. A szex nem volt extra, átlagosnak mondanám. Nagyon odaadó, lesi az igényeimet, jókat szoktunk bármiről beszélgetni, folyamatosan bókol, Istennőnek hív. Bennem viszont egyre több a kétely, sokszor gondolok arra, hogy külsőre nem ilyen pasit akartam, szex közben is másokra szoktam gondolni. Nem vagyok gerinctelen ember, így a bepróbálkozó pasikat vissza szoktam utasítani, de egyre többször gondolok arra, hogy mennyire jó lenne mással. Ugyanakkor ott a másik oldal, hogy tényleg a tenyerén hordoz, nagyon jó ember, biztosan nagyon nehéz lesz találnom másvalakit, aki őszintén ennyire szerelmes belém, a csillagokat is lehozná nekem. Mit tegyek?
2022. ápr. 15. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha már a kapcsolat elején kételyeket érzel, akkor később csak rosszabb lesz. Jön egy pasi, aki külsőleg is be fog neked jönni, akkor végképp bizonytalan leszel.
2022. ápr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Én sem maradnék olyan kapcsolatban, ahol az elején már vannak kételyeim. Főleg azt érzem problemásnak, hogy másról fantáziálsz szex közben. De ennek kell egy kis idő szerintem: amíg összecsiszolódtok és teljesen felszabadulttá váltok. Ha ez az idő letelt már és így érzel, akkor szerintem lépj ki. Ez lenne etikus válasz.
2022. ápr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Szakíts vele,jobbat érdemel nálad.
2022. ápr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk már annyira az elején, lassan 1,5 éve vagyunk együtt.
2022. ápr. 15. 08:43
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy ilyen minden kapcsolat!

Van egy rakás ember, aki megtalálja a valóban hozzá illő társat, akit képes szeretni.


...persze olyanok is vannak, akiknek ez nem jár.

2022. ápr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
1,5 év??? Még rosszabb. Szegény srác. Szakíts vele, ne rabold az idejét.
2022. ápr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Másfél éve húzod, pedig nem is tetszik? Ez igen, gratulálok!
2022. ápr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kövesd a vágyaidat.
2022. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te másfél éve ebben a bizonytalanságban vagy? Te élvezed, hogy szeret, de te nem viszonzod ezt igazából. Nem minden kapcsolt ilyen, pl az enyém sem.
2022. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az kevés, hogy ő szeret. Neked is szeretned kell!
2022. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!