Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Ő az első barátnőm és 2 éve vagyunk együtt. 25 évesen jöttem vele össze és most 27 vagyok.


Az agyam azt súgja szakítsak vele, mert nem tudom vele elképzelni a jövőm. Szívem viszont azt mondja ne mert azért még szeretem.


Önbizalomhiányos vagyok és nehezen ismerkedem félek mikor lenne újabb barátnőm.

Valamint őt is féltem, hogy mennyire viselné meg, mert nagyon szeret.


Az a baj elég lusta én sokkal szorgosabb vagyok nála és a stílusa is teljesen más, ami nekem nem feltétlen jön be, de ő így érzi jól magát szóval nem akartam rajta változtatni beletörődtem. (2 éve nem a kinézete miatt jöttem vele össze, hanem egyszerűen szerelmesek lettünk egymásba)


Félek, ha szakítani fogok vele, akkor meg fogom bánni. Elég tapasztalatlan vagyok nők terén.

Sajnos elég csendes típus vagyok és így nehéz csajozni.



2022. ápr. 18. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Előbb beszélni kellene egymással, hátha össze lehet egyeztetni az igényeket.
2022. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Most ne az érdekeljen, hogy mi lesz veled a szakítás után, azt vedd figyelembe, hogy jelenleg milyen érzés a párkapcsolatban lenni. Az írásodból úgy érzem, hogy még nem teljesen döntötted el, hogy tényleg szakítani akarsz vele, vagy sem. Ha csak az hátráltat, hogy megbántanád őt, akkor felesleges tovább gondolkodni. Igen, egy szakítás mindenféleképpen fáj, de jobb, ha inkább egy olyan kapcsolatban maradtok, amiben nem érzitek jól magatokat? Ne húzd az időt, ha nem akarsz vele lenni. Most még van esélye mást találni, ahogy neked is. Ha tovább húzod a dolgot és közben továbbra is szakítani szeretnél, akkor csak feleslegesen pazarlod mindkettőtök idejét, és közben lehet lecsúszol egy másik emberről, akivel meg minden a helyén lenne.
2022. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen tini kategória...
2022. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még nem döntöttem el. Bocsi rossz kategóriába tettem a kérdést.
2022. ápr. 18. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a minimum, hogy őszinte vagy vele. Nagyon önző gondolat, hogy azért nem lépsz, mert nem tudod, hogy lesz-e másik barátnőd. Ez azt mutatja, hogy nem szereted. Ahhoz viszont nincs jogod, hogy rabold az idejét.
2022. ápr. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tényleg bazi önző vagy, és infantilis. Ráadásul még töketlen is. Csak eszköznek használod a csajt, mert annyira félsz egyedül lenni.


Ő nem az anyukád, le lehet szállni a szoknyájáról. Szakíts vele, hogy találhasson magának egy normális férfit, te meg nőjj fel. Aztán majd utána jöhet a társkeresés, de egyelőre emiatt még nem kell aggódnod.

2022. ápr. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!