Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak, ha kellemetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak, ha kellemetlen az indok?

Figyelt kérdés

Szeretnék szakítani a jelenlegi párommal, mert igénytelen. Soha nem volt még barátom, nincs önbizalmam sem, baromi lentre tettem a mércét magamnak. Később vettem csak észre. A szex is borzalmas.

Egyébként nagyon rendes és sajnálom emiatt. Nem akarom megbántani, de én így nem akarok vele lenni. Mit lehet indoklásként felhozni? Nem mondhatom azt, hogy mert igénytelen, mert baromi kellemetlen lenne.



2022. márc. 26. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Most he? Igénytelen, lentre tetted a mércét, a szex is borzalmas, de nagyon rendes? És még nem is az az indok, hogy már nem szereted?

Angyalom, szakíts akárhogy. Ilyen tini szinttel soha nem fogsz normális pasit találni.

2022. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A: Ne haragudj, de úgy látom, mégsem passzolunk össze." szöveg mindig megfelelő. Ha tovább firtatja, akkor még hozzáteheted, hogy más-más igényeitek vannak, amin már nem lehet változtatni.
2022. márc. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki azt, hogy előtte még nem volt barátod, és belehajszoltad magamad egy olyan kapcsolatba, ahol nem érztél szerelmet. Te se voltál elég tapaszalt még.(De szerintem ez igaz is rád.)


Egy biztos, ne maradj vele szánalomból. Ahogy telik az idő csak nehezebb lesz.

2022. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezeket miért nem lehet elmondani? Hátha legalább tanul belőle.
2022. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Figyelj, nagyon rendes ember. Tényleg, aranyból van a szíve. Odafigyel, megjegyez mindent. Egy főnyeremény lenne, de igénytelen. Sokáig nem tudtam, aztán hosszabb időt is eltöltöttünk kettesben nála és rájöttem, hogy bajok vannak. Igen, a szex sem volt jó. Egyrészt, mert mások az igényeink, valahogy nem csinálja jól és kicsi is (de tényleg, itt nem arról van szó, hogy 18+). Nem fürdik rendesen. Az első alkalommal valószínűleg igen, hogy tuti ne legyen gond. Utána jöttek a bajok, igen lent sem mossa meg rendesen. Undorító. Hanyagoltam a szexet azóta is, fúj így nem.

Első párkapcsolatom, az önbizalmam 0 és egy ideig tűrtem, mondván nekem ez jut. Kötődök és mivel szeretetet kapok, ezért őrlődtem rajta. Rájöttem hogy hülye vagyok és lehetek akármilyen, nekem ezt nem kell eltűrni. Szólni ilyen miatt nem fogok. Nem vagyok az anyja, meg ez alap dolog lenne úgy gondolom.

Egyébként tini szint igen, mert 18 vagyok. Ide raktam, mert úgy gondolom felnőttek ilyen témában jobb tanácsot tudnak adni, több a tapasztalat.

2022. márc. 26. 16:55
 6/10 A kérdező kommentje:
*itt nem arról van szó, hogy 18+ kéne
2022. márc. 26. 16:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki hogy mi a bajod vele. Hátha változtat. Vagy ha már eldöntötted teljesen a szakítást, legalább hátha tanul belőle, és a következő csajánál már odafigyel. Ennyit megérdemelne,ha valóban rendes, és a te lelkiismereted is tiszta lehetne. Azzal,hogy őszinte vagy,lehet hogy most hirtelen rosszul esik neki,de hosszútávon előnére is válhat.
2022. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell indokolni. Szerinted nem illetek ossze es ennyi
2022. márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Itt nem kell indokolni. Találkoztok valahol, veszel egy mély levegőt, és elmondod neki, hogy sajnálod, de nem egymást keresitek, nem szeretnéd folytatni, nem vagy vele boldog. Ezért külön szeretnéd folytatni, nem működik a dolog. Ez lényében igaz, kifejteni felesleges. Egyik szakításomnál sem volt indoklás, mert vagy tudtuk mind a ketten az okot, vagy teljesen mindegy volt, nem kérdeztünk vissza. Igénytelen, undorító alaknál ne ragadj le, mert téged is minősít. Pláne ha még a szex is rossz, ez külön külön is elég szakító ok. De ha van benned annyi, nyíltan el is mondhatod ezeket. Inkább, mint kamu okokat kitalálni.
2022. márc. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azert kerulik az.okos nok anyuci pici fiait, mert azok ilyenek. Mivel nem tudtak felnoni, ezert a lazadas mas formait valasztjak. Peldaul sportot uznek az igenytelensegbol. Az anyjukat akarjak vele eloszor bosszantani, de kozben eszre sem veszik, hogy az eletformajukka valt. Ha elmondod neki, akkor sem fog tanulni belole, kamunak fogja tartani.
2022. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!