Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van értelme exxel barátoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme exxel barátoknak maradni?

Figyelt kérdés

Mindössze 3 hétig jártam egy lánnyal aki pénteken szakított velem, mondván barátságnál többet nem érez irántam. Akkor ott elköszöntünk egymástól. Nekem viszont hiányzik az életemből. Tudom ez ilyenkor normális,és egyetlen exemmel sem tartom a kapcsolatot. Viszont sajnos az életemben elkoptak a barátok és nagyon magányos vagyok, így azon gondolkodom, hogy tényleg csak baráti szinten lehet e értelme ezt tovább vinni.

Működhet az ilyesmi? Van értelme? Egy esetleges új kapcsolatnál ez nem jelent komoly hátrányt?



2022. júl. 31. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem csak azért mert magányos vagy, nem az exxel kéne pajtizni.
2022. júl. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 nemaRendőrség ***** válasza:
57%

Hatalmas redflag a jövőbeli párjelölteknek!!!

Ne csináld

2022. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem zavar, hogy később lesz egy pasija akiről áradozni fog neked, te meg asszisztálhatsz hozzá, akkor legyetek barátok. A másik meg az ha neked lenne egy új párod, őt mennyire zavarná a lány barátod?

Én ezért nem hiszek a férfi-női barátságban, főleg nem így, hogy már volt köztetek valami. Ilyen esetben az egyik fél sosem fog már "csak szimplán barátként" a másikra gondolni. Mindig ott lesz a "mi lett volna ha mi ketten együtt".....

2022. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megerősítettetek abban, hogy jobb ezt hagyni, hosszútávon nem lenne nekem jó az ha barátok maradnánk hiába szeretném ezt most perpill.
2022. júl. 31. 10:07
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

Hat a gyakorit szerintem ne hasznald komoly eletvezetesi tanacsadonak.

En pl. a legutobbi exemmel tokjo baratsagban vagyok (es a tobbivel is joban vagyok), a parom is kedveli, kirandulunk, sutogetunk egyutt. Segit koltozesnel, es kolcsonveheti a kocsinkat, stb.

Miert ne alakithatnal ki baratsagot a csajjal, foleg, ha nincs is dramai szakitas, hiszen harom het alatt hogy lehetne?

Foleg, mert ahogy irod, felnottkorban nem olyan egyszeru baratokat szerezni.

2022. júl. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen működhet!!
2022. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Engem igazából az tart vissza, hogy ha neki előbb lesz valakije, mint nekem azt, hogy fogom vajon megélni, mert nem akarok szenvedni ha esetleg rosszul esne. A másik meg, hgy vannak akik nem tudják elfogadni az exet, mint barátot és mivel én elég nehezen tudok bárkivel is komolyabban összeismerkedni (a hiba velem lesz csak azt nem tudom mi) így nem akarok egy potenciális párt elriasztani azzal, hogy az exem a barátom.

Viszont ott a másik oldal, hogy nagyon jó volt vele lenni, sok sok közös van bennünk és barátként ideális lenne.

2022. júl. 31. 10:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Esetleg úgy, h eltelt egy pár hónap.

N 30

2022. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs mert az exek feszt csak kavarnak mindenbe bele, mert érdek az egész utána és semmi nincs érdek nélkül.
2022. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A pasim epp kockul az exevel, es kvara orulok, hogy nem engem nyaggat, hogy jatsszak:D
2022. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!