Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak ha van egy dekorativ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ha van egy dekorativ párotok akit szerettek, es harmonikus is és izgalmas is vele az élet, miért rúgjátok fel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2022. júl. 11. 09:30
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
91%

Te olyan sötét vagy, mint az éjszaka!🤦🏽‍♀️

A magyar nyelv annyira nem megy, hogy a szakítás szót se ismered. A legutóbbi szerencsétlennel például napi 2x szakítottál. Aztán azon hisztiztél, hogy félsz tőle, az utcára se mersz kimenni, mert rád küldi a haverjait, akik követnek, de hiába mondták, hogy költözz el, te nem akarsz. 1 héttel később meg már lazán el mersz menni bulizni, "pasizni". Nagyon életszerű. Aha, érdekes, mégse foglalkozik veled annyira az "exed"? Nem követnek?😂

"Megbeszéltük, hogy nem jövünk be egymásnak."

"Vele már élből nem lehet járni." 2 mondattal előbb még féltékenykedés nélkül se akartál. Akkor nem mindegy, hogy nem lehet?

De rohadt társfüggő vagy, és nárcisztikus. Mindenkivel előfordul, hogy alaptalanul féltekenykednek pasik, akikhez nincs közük, nem vagy ettől különleges. Csak mi normálisak, fel se vesszük, mert nem érdekel. Nem nézünk minden f@szra potenciális párként. Kit érdekel, hogy ő mit hisztizik?

2022. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkivel előfordul, hogy alaptalanul féltekenykednek pasik, akikhez nincs közük, nem vagy ettől különleges. Csak mi normálisak, fel se vesszük, mert nem érdekel. Nem nézünk minden f@szra potenciális párként. Kit érdekel, hogy ő mit hisztizik?


Istenem, de jót szóltál. Annyira igaz..

Mindenkivel megesik ez, és tényleg a kérdező ebben látja a rajongást ezzel köti össze, hogy vele foglalkoznak...

2022. júl. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Talán a helyesírása miatt, nem?
2022. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Saját példáim:


- gyereket akart az egyik

- belepofázott a hobbijaimba és azok anyagi részébe

- a szülei behülyítették

2022. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki belefuthat egy indokolatlanul féltékenykedő emberbe. De három ilyen párkapcsolat? Ideje lenne önvizsgálatot tartanod, lehetetlen hogy minden kapcsolatot a másik tett tönkre.
2022. júl. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Na megjött a napi troll kérdés.

Vedd be a gyógyszereid, mindenki jobban fog járni.

2022. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

kérdező:

Mindig defektes pasikat választol magadnak. Te választod őket!

2022. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Hiába törölteted, mások is felismernek már. Uncsi.
2022. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
31%

7/


Hát legyen nagy szád, és oltsd le őket.


Párom mellett az évek alatt megtanultam én is leoltós lenni: haverjét is, de munkahelyen is szó szerint az első alkalommal a nagyszájú-nagydumás hgyereket társaságban úgy offoltam, hogy min2 csak lesett, benne is megállt a szó. :D


Pár éve meg én voltam a csendes, szerény lány... :DD

Azóta mondjuk lszarom az emberek véleményét és kevésbé akarok megfelelni neki, főleg ha látom, hogy gyökerek. :))

2022. júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
31%

Érdekes, hasznos kérdés:).

Részben, mert: nem biztos, hogy harmonikusan választották egymás agyi színvonal tekintetében. Lehet, hogy a pasi egy nagy Kandúr Bandi. Lehet, hogy nem értékeli a nő okosságát, és hogy esetleg próbálja a nő pozitív irányba visszafogni a pasit. Lehet, hogy a pali a nő miatt átment narcisztikusba. Számtalan egyéb oka lehet még, de engem is zavar férfiként, hogy sokan nem tudják értékelni a másikat.

2022. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!