Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak ha van egy dekorativ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ha van egy dekorativ párotok akit szerettek, es harmonikus is és izgalmas is vele az élet, miért rúgjátok fel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2022. júl. 11. 09:30
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Feltunik mert szakitani kell.

10 nem csak a kulső. A szabadido kalandos izgalmas, a hetkoznaook is harmonikusak.

Erre képes légből nekiállni féltékenykedni akkor is ha nem is csinalok semmit hanem csak állok es főzök. Erre nekiall veszekedni.

Mindkettő pedig a tenyerén hordoz. Mindent megadnak nyujtanak hűségről biztosítanak, házasságot terveznek, egyutt élnek osszekoltoznek velem, erre aztán jönnek ezek a terrorok. Vagy a feltekenység vagy a haverok, vagy más dolog. Nem megyek bele most a tobbi kapcsolatomba.

De röviden: minden műkődhetne ha nem csesznék el. De elcseszik.

2022. júl. 11. 09:44
 12/40 A kérdező kommentje:
Meg hogy ugy kell vele lefeküdnöm hogy különben megcsalással vádol és terrorizál, es ez miatt ugy kell vele szexelnem mintha akarnám, szinte nekem felér egy erőszakkal. Jóhogy szakítanom KELL. Ez (is)terror.
2022. júl. 11. 09:48
 13/40 anonim ***** válasza:
71%
Ki a hülyébb aki terrorizál vagy aki hagyja hogy terrorizálják?
2022. júl. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Valami gondolom nem érthető. Szakitok kidobom. A kérdes: MIÉRT RÚGJÁK FEL A KAOCSOLATOT.

azaz felrúgják. Azaz szakitás lesz.

Megy a magyar nyelv?

2022. júl. 11. 10:00
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

A mai szakítós kérdésed pipa✔️

Írj ki róla még 50 kérdést, tudod, attól jó lesz a kapcsolatod, az mindig működik 😴

2022. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

*kapcsolatot.


Azaz van egy szép bnőjük/élettársuk/jegyesük, erre elrontják az egészet. A nő lelép. Ők sírnak meg bocsanatokért esdekelnek.

2022. júl. 11. 10:02
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Azért rúgja fel mert 0 önértékelése van és ez ártó szándékkal párosul , a 13# kommentben arra utaltam , hogy nem kéne hagyni ezt tudom hogy szakitassz.
2022. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

15#

Írok en bármelyikrol:)

2022. júl. 11. 10:03
 19/40 A kérdező kommentje:

Peldák:

- egyik megbízhatatlan- szakitás

- másik anyagiakra megy, bajban nem támasz, addig vagyok csak jo mig jol keresek - nem társ valojában, hanem csak a penz penz kell a nőben, élősködő- szakitas

- harmadik negyedik otodik betegesen feltekeny- ez sokra jellemző- terror van- szakitás

- hatodik a haverjai szétszednek minket


SOHA nem miattam lesz vége, hanem a másik rontja el az egészet.

2022. júl. 11. 10:09
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Wát dö fákk
2022. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!