Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak ha van egy dekorativ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ha van egy dekorativ párotok akit szerettek, es harmonikus is és izgalmas is vele az élet, miért rúgjátok fel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2022. júl. 11. 09:30
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

A sztori tenyleg!


Szombaton mentem bulizni. A sraccal megbeszeltuk hogy nem jovunk be egymásnak de mint haverok tesok bulizunk ő csajozik en pasizok, haverjai is johetnek etc.

Hát nem elkezdett féltékenykedni az is? Es magyaráztam hogy bocs de barátom sincs azt csinalok amit akarok, meg bocs, de nem is járunk minek korlatoz, erre magyarazza tovabb hogy megérti már az exeimet.

Mondtam neki de oarkaocsolatban en nem ilyen vagyok. Ha szerelmes vagyok en nem pasizok stb.

Vele már élbol nem lehet járni, már csak akkor is feltekeny ha KÖZE NINCS hozzám.

2022. júl. 11. 10:12
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
He?
2022. júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Van egy haverom akivel buliztam es korlatozni akart hogy nem lehetek más pasikkal a buliban.

He.

2022. júl. 11. 10:16
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj szerintem te magányos vagy , pontosabban társfüggő emiatt menj szembe a félelmeiddel.
2022. júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerinted harmonikus, jó kapcsolat.

Nekik ennyire nem minden a veled való kapcsolatuk. Használják amire épp kell nekik.

Hogy legyen valaki, hogy valaki pénzelje, hogy valakin levezesse a frusztrációit.


Meg egyszerűen csak kifogod a legrosszabbakat.


Most szakíts vele, és kezdj magadon fejleszteni, hogy a rendes férfiaknak is felketsd a figyelmét és ők is érdekeljenek téged.

2022. júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

Pont ugy nezek ki mint egy társfüggő. Aha.

Nem tudom hányan akarnának korlátozni mindegyik el van utasítva.


Igen harmonikus LENNE ha nem rontanák el!

De elrontják!


Lásd a peldámban pl az egyiket. Vele sem járok, közöm nincs hozzá, de már be akar szabályozni. Meg nagyobb távolságr tartok. Nemhogy függjek az ilyenektől. Meg kapcsolattol.

Terrort nem viselek el. Ha akarnám sem tudnám!

2022. júl. 11. 10:27
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Na ez innentől úgy kamu ahogy van
2022. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

*még nagyobb távolságot tartok.


Annyira akarnám pedig akit megszeretek, de ki kell dobjam:( egyszerűen rákényszerítenek:(

2022. júl. 11. 10:28
 29/40 A kérdező kommentje:
Miert lenne kamu?:D
2022. júl. 11. 10:29
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

De igen, társfüggő vagy és nem is kicsit.

Egy téged terrorizáló majmot se dobsz ki amég nincs kezedben a másik. Nehogy kettő között véletlen egyedül maradj egy kis időre.

Ezt a buta, minden válaszra ellenkező stílusod, ezerből is felismerhető.

Mindig minden válaszra tudsz valami mást mondani.

Miért nem lehet egyszerűen elfogadni, hogy sz*r embereket választasz. Nem kell ennyit a miért-en gondolkozni.

Miért csinálja miért ilyen mi a szándéka.

2022. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!