Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Kiszerettem a barátnőmből, és szakítani akarok vele. Neki is szóvá tettem már, hogy amúgy már nem vagyok belé szerelmes, de itt jön a bökkenő. Nincs hova mennie, én meg nem fogom utcára rakni. Tehát egy ördögi kör, de én ebbe megzavarodok. Mit lehet tenni?

2022. jún. 7. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Minek löltözzél vele össze, ha nem hosszútávra gondolkodsz? Mondjuk örökre
2022. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet azt szépen beszélni, hogy ennek vége, és amíg nem tud hol lakni, addig együtt laktok. Vagy mennyi időről van szó? Pár hét alatt nem tudna semmi lakhatást keríteni?
2022. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Vállaljon több munkát, keressen albit, csak meg tudja oldani.
2022. jún. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt összeköltöztetek addig hol lakott? Szüleinél?

Menjen vissza oda ahol előtte lakott. Vagy előtte meg az aktuális pasijával lakott? Egyszer el kell kezdeni a felnőtt létet, kezdjen el magáról gondoskodni. Vagy menjen vissza a szüleihez.

2022. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

De gonoszak vagytok O,o


Lehet nevelő otthonban lakott vagy valami hasonló.

Ha nincs hova menni, kénytelen vagy ettől még beszélni vele.

Ott él mint albérlet, amíg nem talál magának olcsóbb albérletet.

Ez már csak rajtatok múlik, mennyire vagytok megértőek egymással.

2022. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
nem kell azonnal kidobni, megmondod, hogy ez van, keressen új albérletet egy hónapon belül. Ha nincs is sok pénze, társbérletre biztos telik
2022. jún. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

És akkor meddig akarod ezt így húzni? Értem én, hogy rendes akarsz lenni hozzá, de ha már nem szereted, egyikőtöknek sem jó, hogy együtt laktok. Meg lehet állapodni, hogy X ideig még ott lakik, de tűzzetek ki egy határidőt, amikorra el kell hagynia a lakást.


Sajnálatból nem maradhatsz együtt valakivel, mert sem te, sem ő nem lesz boldog ettől.

2022. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!