Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak a barátnőmmel vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátnőmmel vagy ne?

Figyelt kérdés

Lassacskán másfél éve vagyunk együtt. 3 hónapja hozzám költözött. 1 év korkülönbség van köztünk, (én még nem vagyok 18) és a szüleimnél élünk.

Nincs olyan nap, hogy ne vesszünk össze bármin! Ide leginkább hülye dolgokat mondanék pl. Neki az a baja, hogy nélküle megyek el fürdeni.

Vannak lány barátaim, akikkel sokszor együtt vagyok, ő is elég jól ismeri őket és féltékeny akkor is rájuk. Minden miatt képes megharagudni. Pl haza jövök a suliból és telefonozok. Köszönök neki, megpuszilom és ennyi.

A szexuális életünk 0. Pl mikor én szeretnék, akkor neki egybol faj itt, faj ott. És mikor ő elelvez látszik rajta, hogy amíg én csinálom tovább nem élvezi. Lusta lány nagyon, illetve trehány. Lehet én vagyok a tisztaság mániás, de nem tudom elviselni ha bele fekszenek az ágyamba kinti, piszkos és izzadt ruhában. És ez miatt szólni szoktam neki, hogy ne fekudj bele legyszives így, ezután 1napig nem szól hozzam. Tény és valo, hogy sokat telefonozok, de nem várhatja azt, hogy 10 órakor én az ágyban olelgessem, mert 10kor szokott kelni én pedig már fent vagyok 6kor. Témánk egyáltalán nincs. Valamibe bele kezd ő vagy én annak vita lesz a vége. Szeretem, de úgy érzem, hogy már nem úgy, mint az elején. Eléggé rossz múltja van, sok fiuval lefeküdt. És én ezt nem régen tudtam meg és hat eléggé sokat csökkent a bizalmam felé. Illetve sajnáltatja magát bárkinek és bárhol. Nem tudom, hogy mi tévő legyek. Ő az első barátnőm. Normális és segítőkész válaszokat szeretnek, amit előre is köszönök mindenkinek!


2021. jún. 3. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
A kérdésed nem a Felnőtt partnerkapcsolatok kat.-ba való.
2021. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudjátok megoldani, megbeszélni, és te nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban, akkor lehet, hogy nem ő az, akit neked szántak.
2021. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Ő egy hülye picsa, te meg pöcs vagy hogy hagyod.
2021. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
84%
Ahogy leírtàtok, vagy egy húszéves hàzassàg van mögöttetek, vagy annyira fiatalok vagytok, h anyu szoknyàja mellett kellene még lennetek.
2021. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából csak annyi, hogy sajnálom.
2021. jún. 3. 18:29
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

17-18 évesen minek kellett összeköltözni? Teljesen feleleges.

Igen szakíts. Jobb lesz mindkettőtöknek.

2021. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Érthetetlen számomra , hogy szüleid miért engedték meg az összeköltözést..szerintem ne szakítsatok, csak legyen egy lazább kapcsolat, ahogy az "normális" a ti korotokban. Jót fog tenni, ha kevesebbet vagytok egyedül...
2021. jún. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolso hsz voltam, javítom bocsi: nem egyedül, hanem együtt...tehát legyetek kevesebbet együtt.
2021. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a bánatba költözhetett oda hozzád egyáltalán? Meg minek?
2021. jún. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!