Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan leszek túl rajta ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leszek túl rajta ?

Figyelt kérdés

Igyekszem lefoglalni magam,hogy ne rajta agyaljak

De egyszerűen nem sikerül. Nagyon szeretem és ő egy más nő miatt dobott engem minden magyarázat nélkül. Ti,hogyan letettek túl rajta ?


2022. máj. 9. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem semmi nem segített, csak az idő. Pedig voltak barátaim akkor is, akikkel elmentem ide-oda. "Elhalványodtak" az emlékek, a düh, a csalódottság, a szerelem... aztán egyszer csak azon kaptam magam hogy nem gondolok rá és teljesen semlegesen hat rám ha meglátom.


Kitartást!

2022. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rajtam is csak az idő segített. Sok sok szenvedéssel teli hónap után. Még ha egy másik fiúért dobtak volna könnyebb lett volna feldolgozni, de nem.

Én is azt javaslom, hogy foglald el magad, beszélgess emberekkel.

2022. máj. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a nyomorult ido, az oldja meg.

Minden nappal tudatositsd h vege, nem szabad remenykedni. Hobbi olvasas sport baratkozas.

2022. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Foglald el magad valamivel és az idő majd megold mindent, amikor kell.
2022. máj. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!