Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy érzem hogy soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gsi kérdése:

Úgy érzem hogy soha nem leszek túl rajta akár mit csinálok?

Figyelt kérdés
Első szerelem volt és elhagyott azzal az indokkal hogy már nem akar velem lenni 4 évet voltunk együtt első nagy szerelem volt mit kéne tenni hogy el tudjam felejteni már fél éve nem vagyunk együtt de még valahol bízom benne hogy ő is úgy szeret ahogy én őt és még mindig várok rá Nem tudom mit csináljak .
2016. jún. 6. 23:02
 1/1 Linó03 ***** válasza:
Én az első nagy szerelem után, ami kicsit hasonlóan végződött, nem csináltam semmit. Bőgtem, ha bőghetnékem volt, kiírtam magamból, mert szoktam ilyet, és ha épp máson jártak a gondolataim és nem fájt, akkor nem gondoltam direkt rá. Amúgy meg minden alkalmat megragadtam, hogy meggyőzzem magam, majd lesz más. Kerek egy évbe telt teljese elengedni, és ehhez kellett egy másik férfi is, a következő barátom (de akkor már amúgy is eléggé elengedtem).
2016. jún. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!