Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy sosem leszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy sosem leszek elég jó azoknak a férfiaknak, akik nekem tetszenének, akármit is csinálok?

Figyelt kérdés
Teljesen esélytelennek érzem, hogy egy nap olyan férfival legyek, amilyet tényleg szeretnék magam mellé. Pedig nem csak a fenekemen ülök és várom a szőke herceget, sportolok, hogy minél jobb legyen az alakom, odafigyelek, hogy csinosan öltözködjek mindig, hogy ápolt legyen a hajam, a bőröm, mellette pedig folyamatosan tanulgatok minél jobban főzni, értelmes foglalkozásom is lesz, nyelvet tanulok és folyamatosan fejlesztem magam. Ennek ellenére tényleg lehetséges, hogy úgymond azzal kell majd lennem, aki jut, hogy ne maradjak egyedül? Lehetek így boldog valaha?
2014. okt. 18. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok a lányokkal..
2014. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad, ez hat a kisugárzásodra és valószínüleg ez a probléma
2014. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ miben merül ki ez nálad,hogy "akik nekem tetszenének".Milyen elvárásaid vannak,milyen férfiak azok,akik neked tetszenének?Írd le,és abból már könnyebb megállapítani a valós helyzetet...
2014. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy te milyen férfit akarsz?

Ha egy milliárdos, Bradd Pittet is megszégyenítő külsejű, 6x-os olimpiai bajnokot akarsz akkor igen, bele kell törődnöd, hogy nem fog ilyen jutni neked.

2014. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Külsőre legyen szimpatikus az arca és ne legyen vékonyabb nálam, bár a már túlzottan mackós sem igazán a zsánerem, de ebben abszolút tudok kompromisszumot kötni. Legyenek céljai, amiket próbál is megvalósítani és nem mástól várja. Legyen határozott, de nem bunkó, ne másokat hibáztassa a sajt problémáiért és lehessen vele tervezni a jövőre nézve. Ne hazudjon a szemembe, se nagy, se kis dolgokról.
2014. okt. 18. 19:33
 6/6 anonim válasza:
Hány neked tetsző férfi utasított vissza eddig?
2014. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!