Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én már soha az életben nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már soha az életben nem leszek túl rajta?

Figyelt kérdés

Véletlen megismertem egy srácot több, mint 4 éve, mondhatni szerelmesek voltunk egymásba, soha senki nem viszonyult hozzám ilyen mértékű csodalattal, neki el tudtam hinni, hogy valóban gyönyörűnek lát, és hasonlók.

Aztán távolság miatt nem jöttünk össze, mindkettőnknek lett más.

Már nem tartjuk a kapcsolatot, 2 éve nem is beszéltünk, soha nem is fogunk már.

Napközben ritkán jut eszembe, viszont rengeteget álmodok vele, legalább havonta egyszer. Aztán ébredés után olyan, mintha vége lenne az egész világnak, sokkal rosszabbul vagyok lelkileg, mint amikor megtudtam, hogy annak idején összejött mással (akkor majdnem elájultam, majd belázasodtam, napokig beteg voltam).


El fog ez múlni valaha?


23l


2017. szept. 14. 15:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ez teljesen tőled függ. Mi lenne ha újra felvennéd vele a kapcsolatot?
2017. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Neki is van párja, akivel boldog, meg nekem is.

Semmi értelme nem lenne, hogy fájdalmat okozzunk egymásnak meg a partnerünknek.

Illetve valószínű, ő már túl van.

2017. szept. 14. 15:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló "kapcsolatom". Tulajdonképpen még mindig nem mondtuk ki, hogy vége. 14 éve húzódik, kb.2 éve beszéltünk utoljára. Már ott tartok, hogy nincs mit mondanom neki. Volt, hogy rá akartam írni, de csak ültem a gép előtt és nem tudtam mit írni. Amikor lett volna mondanivalóm, nem állt velem szóba. Azt csináltam, hogy írtam neki egy levelet. Minden érzést, gondolatot, ami épp jött papírra vetettem. Minden haragomat, csalódottságomat, szeretetemet és gyűlöletemet "beleadtam". De nem küldtem el. Apró darabokra vágtam, a WC-be dobtam és lehúztam. És ezzel végeztem. Utána még volt egy-két üzenetváltásunk,de üres, érdektelen fecsegések voltak ezek. Javaslom, hogy csinálj valami rituális lezáràst. Legyen valami kézzelfogható tárgy, ami a kapcsolatotokat szimbolizálja, és azt valamilyen módon semmisítsd meg. És utána ne kövesd ennek az embernek a sorsát. Számodra meghalt.
2017. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha a tavolsag miatt feladtatok, akkor tobbet kepzelsz bele mint amennyi valojaban volt, szoval amint ezt felismered, tul is leszel rajta.
2017. szept. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Van az a táv, ami mellett csak feladni lehet.

(illetve nyilván egyikünk se kapott volna csak úgy vízumot)

2017. szept. 14. 16:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi a tav? Csak kivancsisagbol.
2017. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kb 10 ezer km.
2017. szept. 14. 16:37
 8/12 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Még annyit, hogy èn a helyedben átgondolnám az aktuális párkapcsolatomat. Ha olyan boldog vagy a barátod mellett, akkor hogy válthat ki belőled egy másik férfi ilyen erős érzelmeket?
2017. szept. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy annak a másik férfinek csak a jó oldalát ismerem. Sosem volt alkalmam élni vele, így nem tudom, milyen lenne, ha már évek óta együtt laknánk, és rég túl lennénk a rózsaszín ködön.
2017. szept. 14. 16:43
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem az exemmel volt ez szakítás után sokáig, hogy vele álmodtam. Mikor felkeltem, olyan valóságosnak tűnt a dolog hogy borzasztóan hiányzott. Majd egyszer véletlenül összefutottunk, és rájöttem hogy ő már nem is kell nekem. Ezek után soha többet nem álmodtam vele. Pont a véletlen találkozás segített lezárni végleg.

23N

2017. szept. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!