Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én már soha az életben nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már soha az életben nem leszek túl rajta?

Figyelt kérdés

Véletlen megismertem egy srácot több, mint 4 éve, mondhatni szerelmesek voltunk egymásba, soha senki nem viszonyult hozzám ilyen mértékű csodalattal, neki el tudtam hinni, hogy valóban gyönyörűnek lát, és hasonlók.

Aztán távolság miatt nem jöttünk össze, mindkettőnknek lett más.

Már nem tartjuk a kapcsolatot, 2 éve nem is beszéltünk, soha nem is fogunk már.

Napközben ritkán jut eszembe, viszont rengeteget álmodok vele, legalább havonta egyszer. Aztán ébredés után olyan, mintha vége lenne az egész világnak, sokkal rosszabbul vagyok lelkileg, mint amikor megtudtam, hogy annak idején összejött mással (akkor majdnem elájultam, majd belázasodtam, napokig beteg voltam).


El fog ez múlni valaha?


23l


2017. szept. 14. 15:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha te is tudod, hogy csak idealizálod, mivel nem ismered teljesen, tudatosítsd magadban. Csak így fog menni. Én tudom, hogy miről beszélsz, marha sz_r dolog, de én is így lettem régen túl egy ilyenen.
2017. szept. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sztem az nem mindegy hogy mit éreztél akkor amikor ezzel a pasival àlmodtàl sztem összefügghet a mostani kapcsolatoddal.A másik meg az hogy ami volt az elmúlt sajnos nem fog visszajönni egyszerű en fogadd el hogy ennek így kelkett történnie .
2017. szept. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!