Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl leszek ezen az életben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl leszek ezen az életben?

Figyelt kérdés

Szeretnék "segítséget kérni",de ha lehet ne bántsanak a válaszolók,nehéz időszakon megyek keresztül.

A történetem annyi hogy megromlott a házasságom egy harmadik fél(nő) miatt,iszonyatos dilemmák,veszekedések.Végül elváltunk nekem is lett párom bár az most így utolag látom hogy nem szabadott volna belevágnom új kapcsolatba,az exférjemet akkor még nem tisztáztam le.Ennek margójára akakult az új kapcsolatom is,szinte csak ez hatàrozta meg az exek miatti viták.Mi ketten azt hiszem jól kijöttünk,de ez megpecsételte plussz távkapcsolat volt.A lényeg hogy egy év után dobott a srác amit nagyon szélsőségesen éltem meg.Jobban mondva teljesen padlóra kerültem.Mindent megpróbáltam hogy visszakapjam jó,rosszat egyaránt.2 hónapja szakitottunk,még most is sokszor eszembe jut.Nincs olyan nap hogy ne jutna eszembe.Ma beszélnünk kellett,én összeszedtem minden lelkierőm és próbáltam semleges maradni,de érdeklődött felőlem.Ezen járt az agyam egésznap,újra felhivtam két óra 43 percet beszéltünk...mindenrôl.

A sors fintora hogy az exeink "likvidálva" lettek már,mindkettő kiesett a képből mostanra.

Miért nem akkor amikor együtt voltunk??

Szeretem őt.De ő engem nem szeret szerintem.


2017. aug. 23. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A volt férjeden is túl tetted magad, akkor miért ne lennél túl ezen a férfin is?

Csak idő kérdése.

2017. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A volt férjemen úgy érzem az új kapcsolattal lettem túl,és meg tudtam neki bocsájtani mert egyfajta revansot vettem,bár ez nem tervezett dolog volt.Semmi nem előre megtervezett volt.Most nem is akarok új kapcsolatba menni,lett volna lehetőségem,de tiszteségtelennek érezném,nem akarok senkin átgázolni már.Rajta sem akartam,olyan hullámvasutban voltam hogy azt se tudtam mit teszek,mi miert alakul így.Nagy lecke volt.Tény.
2017. aug. 23. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!