Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért tilthatott le az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tilthatott le az exem és az új barátnője, amikor nem csinaltam semmit?

Figyelt kérdés

Az idén egy 5 éves kapcsolatom ért véget. Nem haraggal váltunk el, megbeszéltük és tisztességesen lezártuk. Viszont exem bevallotta szakításkor, hogy rendszeresen beszél egy másik lánnyal egy ideje mellettem.


Együtt éltünk, elköltöztem nyár elején, és egész rövid időn belül ők össze is jöttek. Nyilván nagyon fájt, de saját magamra és a gyógyulásomra koncentráltam, és igazából jó pár hónap után, de azt mondhatom, elfogadtam, feldolgoztam az egészet és beláttam, hogy így kellett történnie, nekem is sok szempontból jobb az életem szakítás óta.


Szakítás után kb. fél évig ismerősök voltunk fb-n és instan is. Párszor keresett szakítás után, 1-2 szóval válaszoltam neki néha, de magamtól sosem kerestem. Nem zaklattam, írkáltam, semmi provokatív poszt, stb, gyakorlatilag semmit nem csináltam a social median, ami kifogásolható lett volna. Élőben sem találkoztunk mióta elköltöztem.


A héten egy ismerősöm, akivel rég nem beszéltem, megkérdezte, együtt vagyunk-e még stb. Én elmeséltem a történteket, stb, erre poénból felhozta, hogy mutassam már meg, hogy festenek az új lánnyal. :D És ekkor vettem észre, hogy az exem törölt mindenhonnan. Majd megnéztem később is, akkor már le voltam tiltva. És valamiért megnéztem az új lány profilját is, és ő is tiltott mindenhonnan... Nem beszéltem vele soha, nem vagyunk ismerősök, privát minden profilom, ahogy a lányé is szóval nem láttam semmit, amit kitett.


Ha írogattam volna exemnek, vagy zaklattam volna őket, azt mondom, meg is érdemlem a tiltást. De így, hogy literálisan semmit se tettem, sőt még magamban mondhatni örültem az exem boldogságának is... Teljesen el vagyok képedve.


Történt már veletek hasonló, vagy voltatok a sztori másik oldalán? Mi miatt történhetett vajon ilyesmi?



2021. nov. 22. 00:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%

bizonyos embereknek konnyebb igy tovabblepnie. nem kell rosszban lenni, de egy ex mar nem az eleted resze es soha nem is lesz az, felesleges tartogatni az ismerosok kozott. lehet, le akarta zarni vegleg, vagy azt hitte, te meg nezegeted, odavagy erte.

vagy tenyleg a csaj jertr, hogy tiltos le. feltekenyseg, kontrollmania, paranoia.

2021. nov. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
*csaj kerte, h tiltson le
2021. nov. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Bármi lehet. Csak annyira furcsa, hogy a csajnál is le vagyok tiltva és az exnél is... Ha csak az exnél lennék, elsősorban én is erre gondolnék, hogy így tudja csak végleg lezárni, hogy töröl meg tilt... De így hogy a lánynál is le vagyok, így jutott eszembe, hogy lehet az ő keze van a dolgokban :D


Ha még bárki megosztana hasonlót, feel free, és nagyon köszi az eddigieket! Végül is egészségükre, ha így tudnak boldogok lenni, akkor hajrá :)

2021. nov. 22. 12:32
 14/18 anonim ***** válasza:
50%

Én egyszer tiltattam le exet aktuális párral. A csaj igen erősen kattos volt. Megcsalta az exével a srácot, majd amikor az exszel járt, és az nem akarta már rendesen megdugni, elkezdte pedzegetni, hogy tegyék féltékennyé, terjesszenek magukról pletykákat. Meg folyton rángatta mindenhova, képeket küldözgetett neki, és várta, hogy folyamatosan simogassa az egoját, és legyen kéznél. Első pár hónapban feltűnt, hogy valaki sokat ír neki, akkor is, amikor ott vagyok, így derült ki. Rákérdeztem, bevallotta, megmutatta a beszélgetéseket (igen, szerepelt bennük, hogy mennyire nincs szexuális élete a csajnak a kapcsolatban...), én pedig mondtam, hogy vagy befejeztük a randizást, vagy ő leépíti, és tiltja az exet, mert ilyen mérgező emberrel a nyakában soha nem fog előrébb haladni a magánéletével. Érdekes módon, amint letiltotta sokkal kiegyensúlyozottabb lett a srác. Az ex egy darabig sms-eket küldött, meg hívogatta, aztán abbahagyta végre.

Nyilván itt a srác is sáros volt, de úgy voltam vele, hogy én is kattantam meg hasonlóan manipulatív extől, így képmutató lennék, ha előadnám a szentet, egy kiérdemelt képzeletbeli pofon helyett, ami nekem is kellett volna. Btw, ez a "srác" azóta a férjem, és nem győz elég hálásnak lenni, hogy nem dobtam ki akkor, és nem is érti magát, miért szólt egyáltalán ahhoz az exéhez szakítás után.

De amúgy ha nem csináltál semmit, nem zaklattad, akkor tényleg indokolatlan. Ettől függetlenül az ő életük. Engem, mikor egy ex új nője letiltatott, igazából észre sem vettem, annyira nem foglalkoztam az exszel. Azt se tudtam, hogy új nője van. Csak x évre rá írt, hogy elnézést kérjen, én meg csak pislogtam, hogy persze, semmi gond, fel se tűnt a dolog :D

2021. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát, ha az ismerős, akivel beszélgettem, nem kérdez rá hogy együtt vagyunk-e még, meg mutassak róluk képet, sanszos hogy nem tűnik fel ez a dolog, csak x idő után :D de ez durva amit leírtál, elég beteg... Ilyen esetben tökre indokolt a tiltás.
2021. nov. 22. 15:29
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi nem olvastam el mindet, csak az első néhány választ, de nekem is rögtön az jutott eszembe, hogy itt az új csaj féltékenykedése játszhatott közbe.
2021. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Ugyanez volt velem is. Az új csaj még a fényképekre és posztokra adott reakciókat is kiszedette vele. Több évig voltunk együtt. Mit ne mondjak, volt energiájuk.. :D
2022. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
De tényleg, mikre nincs ideje/energiája az embereknek.. :D
2022. jún. 23. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!