Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tilthatott le?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tilthatott le?

Figyelt kérdés
Van egy fiú nem messze lakik tőlem onnan ismerjük egymást. Volt egy buli ahova elhívott elmentünk együtt végig viccelődött aztán haza kísért. Becézgetett meg tök kedvesen viselkedett velem, mondta régebb óta tetszek neki. Ezután volt egy csók. 3 napig nem beszéltünk ezután, aztán annyit vettem észre, hogy letiltott. De csak azon az egy helyen ahol előtte beszéltünk, máshol nem.

2021. aug. 11. 21:27
 1/8 anonim válasza:
67%
Kérdezd meg tőle ott ahol nem tiltott le!
2021. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Becsajozott.
2021. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
90%
Csak hülyített.
2021. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok lehetőség van:

1. Kiábrándító volt a csók.

2. Talált mást.

3. Arra várt, hogy ráírsz, aztán bepöccent és letiltott.

4...

2021. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És mi van akkor? az élet megy tovább, egy hülyével kevesebb, örülj neki, hogy megkönnyítette a dolgodat.
2021. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Belenéztem az üveggömbömbe, összeszedtem a gondolatolvasó tudományomat és... arra jutottam hogy lövésem sincs. Nem tudjuk megmondani ennyiből mikor mire gondol egy másik ember bocs. Egyébként ha letiltott hát letiltott ne foglalkozz vele, azokra fókuszálj inkább akik nem tiltanak le :)
2021. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Ja manapság, ha a másik nem írt mondjuk egy napja akkor mi se írunk, mondván ő kezdeményezzen. Hát gratulálok, ugye tudjátok, hogy ez a végtelenségik mehető paradoxon.

Volt egy csók aztán nem kerested. Nem csodálom, hogy hagyott téged a fr*ncban. Hogy miért kell ezért letiltani, passz.

2021. aug. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem akarta folytatni a dolgot és ezt látta a legegyszerűbbnek.

Ettől függetlenül szerintem is kérdezd meg máshol, ahol még nem tiltott le. Számtalan oka lehet, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.

2021. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!