Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tilthatott le anno?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tilthatott le anno? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tudom kicsit furcsa kérdés, nem kellene erre gondolnom. Igazság szerint valahol olvastam egy letiltással kapcsolatos kérdést és úgy merült fel bennem, mert eszembe jutott, amúgy nem foglalkoztat, inkább csak kívancsiság. Azt se tudom a kategória jó-e:D


Jópár éve már, kamasz koromban (kb 14-15 évesen), az akkori legjobb barátnőmnek volt egy barátja, ugyanabba a gimibe jártunk.


Voltak problémák a barátságunkkal (tini szinten, nyilvan mostmár csak nevetek rajta), aminek köze volt ahhoz hogy szerintem nem tudta egyensúlyban tartani a barátjával való kapcsolatát és a mi barátságunkat. Nyilván azóta sok év eltelt, ők sincsenek már együtt, mi nem vagyunk már barátok, stb.


Szóval nem volt mindem felhőtlen, de alapból normálisan jól kijöttem a sráccal.


Aztán valahogy évekkel később tűnt fel, hogy valszeg a csávó engem letiltott facebookon. Miután ők szakítottak. A barátnőmet nem hiszem hogy tiltotta, szerintem csak engem.


Lehet inkább a tini kategóriába kellene írnom, sorry:D


Csak így elkezdtem morfondírozni, hogy vajon engem miért tilthatott le?


Gondoltam arra hogy esetleg megbántottam valamivel, akaratlanul is beszóltam valamit v ilyesmi, de ez ok lenne egy letiltásra?


Igen, tudom, nem kéne ezzel foglalkoznom, nem ez tölti ki a napjaimat, csak most pár napig itthon voltam, pihennem kellett és eszembe jutottak ilyen régi dolgok.


2021. szept. 6. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:

"Voltak problémák a barátságunkkal (tini szinten, nyilvan mostmár csak nevetek rajta), aminek köze volt ahhoz hogy szerintem nem tudta egyensúlyban tartani a barátjával való kapcsolatát "

Lehet részben a szakításának okozóját látta benned.

2021. szept. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valszeg telebeszelte a fejét rolad a bnod.


Nekem igyanis feltunt az hogy a bnoim, es tesom pasijai engem valahogy utálnak, de akkor is hacsak 2 szot váltottam csak veluk az életben azaz joformán nem is ismernek.

Nekem meggyozodesem az hogy en ki vagyok beszélve.

2021. szept. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*ugyanis
2021. szept. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 nem tudom mennyiben, mert az utána lévő pasijával még jobban elhanyagolt. Marmint a következő baratjával való kapcsolatának időszaka alatt. De persze lehet.



De emiatt az emberek letiltanak valakit?

2021. szept. 6. 10:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Bizonyítani akart a barinőd lehet féltékeny volt rád...
2021. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"de ez ok lenne egy letiltásra?" - Egy osztálytársamba voltam szerelmes (barátilag jól elvoltunk), messze lakott, mikor pár évvel később ráírtam, hogy mi van vele (teljesen normálisan), közölte, hogy többet ne keressem, és letiltott! Fura... még nem kérdeztem meg miért tiltott le, MÉG! :)

31/F

2021. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!