Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért tilthatott le az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tilthatott le az exem és az új barátnője, amikor nem csinaltam semmit?

Figyelt kérdés

Az idén egy 5 éves kapcsolatom ért véget. Nem haraggal váltunk el, megbeszéltük és tisztességesen lezártuk. Viszont exem bevallotta szakításkor, hogy rendszeresen beszél egy másik lánnyal egy ideje mellettem.


Együtt éltünk, elköltöztem nyár elején, és egész rövid időn belül ők össze is jöttek. Nyilván nagyon fájt, de saját magamra és a gyógyulásomra koncentráltam, és igazából jó pár hónap után, de azt mondhatom, elfogadtam, feldolgoztam az egészet és beláttam, hogy így kellett történnie, nekem is sok szempontból jobb az életem szakítás óta.


Szakítás után kb. fél évig ismerősök voltunk fb-n és instan is. Párszor keresett szakítás után, 1-2 szóval válaszoltam neki néha, de magamtól sosem kerestem. Nem zaklattam, írkáltam, semmi provokatív poszt, stb, gyakorlatilag semmit nem csináltam a social median, ami kifogásolható lett volna. Élőben sem találkoztunk mióta elköltöztem.


A héten egy ismerősöm, akivel rég nem beszéltem, megkérdezte, együtt vagyunk-e még stb. Én elmeséltem a történteket, stb, erre poénból felhozta, hogy mutassam már meg, hogy festenek az új lánnyal. :D És ekkor vettem észre, hogy az exem törölt mindenhonnan. Majd megnéztem később is, akkor már le voltam tiltva. És valamiért megnéztem az új lány profilját is, és ő is tiltott mindenhonnan... Nem beszéltem vele soha, nem vagyunk ismerősök, privát minden profilom, ahogy a lányé is szóval nem láttam semmit, amit kitett.


Ha írogattam volna exemnek, vagy zaklattam volna őket, azt mondom, meg is érdemlem a tiltást. De így, hogy literálisan semmit se tettem, sőt még magamban mondhatni örültem az exem boldogságának is... Teljesen el vagyok képedve.


Történt már veletek hasonló, vagy voltatok a sztori másik oldalán? Mi miatt történhetett vajon ilyesmi?



2021. nov. 22. 00:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a másik csaj féltékeny rád és nem tetszett neki, hogy ismerősök vagytok. Rálépett faszi farkára, hogy vagy megszakít minden kapcsolatot veled vagy irgum-burgum.
2021. nov. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanazt gondolom, mint az egyes. Valószínű féltékeny a jelenlegi nője, és kérte, hogy legyél tiltva. Nem arról szól ez a story, hogy te mit tettél, vagy mit nem. Voltam már hasonló szituban, mondjuk én megkérdeztem akkor exemet, hogy most ez mi? :D Ma már nem tennék ilyet, de végülis elmondta, hogy a lányt zavarta a dolog, és amiatt volt az egész. Engedd el, ne foglalkozz velük, koncentrálj magadra!
2021. nov. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg az új csajnak nem tetszett hogy még néha beszélgettek, csajból vagy, tudhatnád hogy erre minden csaj ugrik.
2021. nov. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

3 hónapja egy szót nem beszéltünk exemmel sehol :) szóval ezért sem értem, mi volt ez :D exem nagyon akarta szakítás után amúgy, hogy legyünk barátok, de mondtam neki, hogy ezt hagyjuk inkább, nem hiszem hogy működni tudna.


Amúgy a féltékenységre gondoltam én is mint lehetséges ok...

2021. nov. 22. 00:50
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem az a baj mennyit beszéltetek hanem h vajon mennyit fogtok és elhagyja-e érted. Tisztában van vele h alkalmatlan kapcsolatra és bármikor jöhet jobb nála aztán inkább biztositja h ne is történhessen ez meg. Tudhatnád ezeket, meg a fentieket is, hát nőből vagy.
2021. nov. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Úgy írjátok itt neki, hogy nőből van, a nők így-úgy, mintha a férfiak nem lennének féltékenyek, pláne exekre. Ugyanez van fordítva is: miért ismerősöd, mikor beszéltetek utoljára, miért írtál neki üdvözletet szülinapjára vagy épp ő miért írt. A féltékenység nem a nemektől függ, hanem az elmeállapottól. Vagy attól, hogy ő mit tesz/tenne.
2021. nov. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
A csaj fosik, hogy visszamegy hozzád. Ő is kb. mellőled szedte el. Szar hír neki, hogy rajtad kivül más csaj is van a világon.
2021. nov. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Én is így voltam meg vagyok. Exemmel eleve tiltva vagyunk egymásnál, de a barátnője az elején hol tiltott, hol feloldott. Észrevettem mert van egy csoport ahol ő is tag. Nem értettem az okát. :)
2021. nov. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Mert eleve nem egészséges bratyizni az exszel. Hagyjátok békén egymást, barátok már úgysem lesztek, tök fölösleges magatokat ott tartani, ahol nem kellene már lenni. És mindkettőtön jövőbeli partnerének érdeke, hogy tiszta lappal várják, ne pedig visszajárjanak az exhez vizitre, mint a kóbor macska oda, ahol etették
2021. nov. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy nem "bratyizunk".. Több hónapja nem beszéltünk egy szót sem, miért most kezdenénk megint, legalábbis részemről eszembe se jutott hasonló... Ahogy az sem, hogy barátok legyünk, mert úgysem működne. Attól hogy ex, nem szükségszerű a törlés tiltás, bizonyos esetekben szükség lehet rá, de ha viszonylag békés volt az elválás, akkor minek.. De persze mindenki más, és egy kapcsolat sem egyforma :) ment egyébként mindenkinek a zöld kéz.
2021. nov. 22. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!