Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az normális ha a barátnőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a barátnőm a szakításunk után 2 héttel össze jön egy másik gyerekkel?

Figyelt kérdés

#szakítás #2 hét után össze jött mással
2021. aug. 12. 21:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
Lehet normális, de valószínűbb,hogy valamilyen kapcsolatfüggési kényszere van.
2021. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
38%

#10


Én nem mondtam azt, hogy a férfiaknak szabad. Az sem normális. De mivel a kérdező nem nőnemű, így neki válaszoltam.

Nőként milyen kettősmérce? Ezt csak te láttad bele az én válaszomba. De egyébként meg igen, egy nőnek legyen mindig sokkal több tartása, mint egy férfinek. Ezzel nem azt mondom, hogy a férfiak szálljanak virágról virágra. Aki ezt nem érti, azzal nem tudok mit csinálni. Értékrend 0.

2021. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%
Miért kell, hogy egy nőnek sokkal több tartása legyen? Tényleg érdekel.
2021. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%

#13


Akkor ti miért keresitek az "igazi férfit" ? Csak úgy érdekel, hogy hol húzódik meg a határ akkor férfi és nő között 🙂

2021. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Mai világban simán van ilyen.


Nem szabad meglepődni, ha a fiatalabb, kelendőbb nők vagy a helyesebb, kelendőbb pasasok simán megcsinálják.


Csak hagyd, hadd menjen.


Az élet szép, ne csüggedj.


Akit szerettél, már nincsen, más ember lett belőle, hiába is keresnéd abban a testben. De az emlékeid megőrzik.

2021. aug. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nem normális. Egy rendes kapcsolat lezárásának jár a gyász. (Mondjuk, a fogalmazásod alapján nem tűnsz felnőttnek.) Vagy az előző, vagy a jelenlegi, vagy mindkét kapcsolata elég felületes lehet a lánynak, de ez az ő baja.

Fogadd el, hogy ő a VOLT barátnőd, és ne foglalkozz vele! Nem számít, hogy ez normális-e.

2021. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!