Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan menekítsem ki magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menekítsem ki magam egy nárcisztikus kapcsolatból,ha függök a vele való szextől,mert az eddigi 40 évem alatt ő az egyetlen aki kielégíti minden eddigi rejtett perverziómat?

Figyelt kérdés

Természetesen minden csodásan indult,aztán jött az összes nárcisztikus vonás,mivel tanultam róla,így hamar felismertem.Gondoltam ok,majd időben kiszállok .

Na ez nem sikerült.10 hónapja tart,a szerelem az ő részéről ledegradálódott szexre.Teljes falat húzott onnantól,hogy egyszer kimondta,hogy szeret és,hogy így még soha nem érzett.

Miért vagyok vele? Mert 15 éve elváltam,gyerekek nagyok és olyan köztünk a szex ,hogy soha ilyen senkivel nem volt.Ebben az egyben tökéletesen össze illünk.Ő szadista(mily meglepő?) Én meg mazohista..imadjuk a beòltözős szerepjátékokat,a veszélyes szexet,a nyilt téren való lebukást..aaaa...mindent!Egyszerűen ettől függünk..igen ő is,mert ezeket a vágyait senki mem tudta teljesíteni.Minden nap amit nélküle töltök,szürke és unalmas..már a kommunikációnk is megalázó,úgy von maga köré falat,hogy rést sem hagy.Viszont ha együtt vagyunk,figyelmes,gondoskodó,gyengéd is tud lenni.Próbáltam sokszor elhagyni,megbeszélni vele az egészet,hogy a szex okés,de nekem nem elég.Próbáltam elhagyni de akkor meg keres..szégyenlem magam a saját gyengeségem miatt.Nem akarok egy ilyen megalázó kapcsolatban maradni,mert így az esélyt is elveszem magamtól,hogy találjak valami rendes pasit.De neeem megy! 10 kilót fogytam az elmult 2 hónapban.Kérlek ne dobjatok rám rögtön követ,olyan irjon aki volt hasonló helyzetben.Kérlek,segítsen valaki! Már òngyilkos gondolataim vannak.Van élet utána is? De hogy éljem túl a szakítást?



2021. júl. 21. 15:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
ui: Egyébként én is azzal a szöveggel lettem dobva, hogy azért nem kellek, mert megzavartam őt és csak fájna, stb. De ő nős volt.
2021. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
76%

Három hét kapálás Borsodban jót tenne.


40/N

2021. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
22/22 látszik,hogy te a kapálásnál leragadtál,nagyon primitiv hozzászólás.Megsúgom ,egyedül neveltem fel a 2 gyerekem,dolgoztam eleget,ha esetleg azért írigykedsz,hogy eltartanak..mert nem.A pasim csóró.Tudod lehet a kapa régen megoldott mindent,főleg fél liter pálesszal,de engem egyik sem erdekel..am te te menj a kapa mellé,másra úgysem vagy való.
2021. júl. 22. 08:00
 24/28 anonim ***** válasza:
Az agyadnak kellene a kapálás.
2021. júl. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ilyen írásképpel...
2021. júl. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag sok szado-mazo beállítottságú ember létezik... ha csak a szex tart össze, ez ne tartson vissza... szakíts vele, és menj fel egy ilyen közösségbe, keress egy új szexpartnert.
2021. júl. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Együtt vagy még vele?
2021. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

27/27

Júliusban szakítittam vele.4 hónap utan megismertem valakit,már túl vagyok rajta.

Ám 2 hete elkezdett írni..mivel kiváncsi voltam ,hogy mit akar fél év után így belementem a játékba.

Természeten csak szexet,mert ő képtelen másfajta kapcsolatra és hát én ugysem tudok meglenni nélküle..stb

Na ekkor elküldtem neki pár képet az új pasimmal,némi földbedöngölő szöveggel.Azóta gondolom eret vág,mert nem jelentkezett😂Teljes az elégtétel! Boldog vagyok végre!🤗

2021. dec. 24. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!