Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két foglalt ember között is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két foglalt ember között is lehet kémia? És mik a "rejtett" jelei

Figyelt kérdés
Van egy férfi és egy nő, mindkettő házasságban él, hűségesek. Ritkán beszélgetnek, akkor is lényegében csak munka kapcsán. Ha lenne köztük kémiai vonzalom miből lehetne felismerni? Úgy, hogy egyikük sem küld tudatosan még csak véletlenül sem jeleket.

2021. jan. 6. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudatosan nem is küldenek jeleket, a testbeszéd sokszor árulkodó. Meg érezni is lehet a vibrálást, amikor egymás közelében vannak. Persze csak annak, aki jó megfigyelő és érzékeny ezekre az apró dolgokra.
2021. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj, sokkal erősebb lehet a kémia, ha tilos!
2021. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki tudja ennek a rejtvénynek a megoldását, írja már meg nekem is privátban, légyszi! :) Mert ugyanebben a szituban vagyok, hogy érzem, van valami, pedig nem lehetne. Mindkettőnk foglalt, még egyikünk sem házas, a jeleket én csak "fogadom", nem reagálok rájuk semmit, de provokál...nagyon provokál. A tekintetemet, ha egyszer elkapja, percekig nem is ereszti, beszéd közben sem. Feltűnik neki, ha fodrásznál voltam, baromi lelkes, bármit csinálok, de közben meg bsztat is sokat, ha úgy van. Indok nélkül tök hosszan tud nekem dumálni kb. a semmiről, sokszor billegve a szakmaiság határán...(igen, együtt dolgozunk)

Ja és igen, kérdező, ilyen jelekből tudhatod, hogy van valami. Mert a sok jel egymáson gyanúsan nem véletlen, engem csak az érdekelne, hogy mit lehet ellene tenni, hogy a dolgok ne fajuljanak el.

2021. jan. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mintha mágnes rántana hozzá. És a szeme ahogy ragyog. Ő is levette rólam. Pedig azt hittem, jól leplezem, hogy a kezem is remeg a közelében.
2021. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Éljenek a házasságtörő hitszegők! Halleluja testvéreim!
2021. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Éljenek azok, akik azt hiszik, birtokolhatják egy életen át egy ember érzéseit! Megtilthatja nekem a társadalom, hogy azzal legyek, akit szeretek, de az érzéseimet nem fogjátok betiltani soha!!!
2021. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már a másik tekintetében is nagyon látható

Az ahogy egymás szemébe néztek

Ha figyel az ember még kívülállóként is észreveszi

2021. jan. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Észreveszik nyugi,elég rá nézni.
2021. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szeme mindig elárulja az embert.
2021. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!