Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan menekítsem ki magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menekítsem ki magam egy nárcisztikus kapcsolatból,ha függök a vele való szextől,mert az eddigi 40 évem alatt ő az egyetlen aki kielégíti minden eddigi rejtett perverziómat?

Figyelt kérdés

Természetesen minden csodásan indult,aztán jött az összes nárcisztikus vonás,mivel tanultam róla,így hamar felismertem.Gondoltam ok,majd időben kiszállok .

Na ez nem sikerült.10 hónapja tart,a szerelem az ő részéről ledegradálódott szexre.Teljes falat húzott onnantól,hogy egyszer kimondta,hogy szeret és,hogy így még soha nem érzett.

Miért vagyok vele? Mert 15 éve elváltam,gyerekek nagyok és olyan köztünk a szex ,hogy soha ilyen senkivel nem volt.Ebben az egyben tökéletesen össze illünk.Ő szadista(mily meglepő?) Én meg mazohista..imadjuk a beòltözős szerepjátékokat,a veszélyes szexet,a nyilt téren való lebukást..aaaa...mindent!Egyszerűen ettől függünk..igen ő is,mert ezeket a vágyait senki mem tudta teljesíteni.Minden nap amit nélküle töltök,szürke és unalmas..már a kommunikációnk is megalázó,úgy von maga köré falat,hogy rést sem hagy.Viszont ha együtt vagyunk,figyelmes,gondoskodó,gyengéd is tud lenni.Próbáltam sokszor elhagyni,megbeszélni vele az egészet,hogy a szex okés,de nekem nem elég.Próbáltam elhagyni de akkor meg keres..szégyenlem magam a saját gyengeségem miatt.Nem akarok egy ilyen megalázó kapcsolatban maradni,mert így az esélyt is elveszem magamtól,hogy találjak valami rendes pasit.De neeem megy! 10 kilót fogytam az elmult 2 hónapban.Kérlek ne dobjatok rám rögtön követ,olyan irjon aki volt hasonló helyzetben.Kérlek,segítsen valaki! Már òngyilkos gondolataim vannak.Van élet utána is? De hogy éljem túl a szakítást?



2021. júl. 21. 15:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Azon nem mulna, hasonlóan beteg dolgokat én is csinálok csak mással.
2021. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Minek szakítanál?
2021. júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
79%

Ha 10 kilót fogytál, gondolom, volt miből...


Milyen pasik hívnak téged, milyen fotózásra?:D

2021. júl. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
77%

#13

tudnád hány nő gondolja magát szupermodellnek, mert néha egy fasz rájuk ír fészbukon, és közli, hogy csinálna róluk pár képet.


sajnos az internet miatt, az embereknek elkocsonyásodott az agya. nem tudnak különbséget tenni már dolgok között.

2021. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
14/14 nem a külsőm a téma,de szivesen mutatnék pár képet magamról,csak nem tudom ,hogy kell.Azért mondtam,hogy szép vagyok mert valaki irta hogy félek attól,hogy nem találok mást.Az meg hogy volt miből fogyni..hát nem igaz ..168 cm es 60 kiló voltam,pont ott kerek ahol kell..most 50 kilóval,sovány vagyok.De mondtam,hogy nem ez a téma.
2021. júl. 21. 18:40
 16/28 anonim ***** válasza:
Kepfeltoltes.hu
2021. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
81%

#14

"nem a külsőm a téma"


teljes szereptévesztésben van a manci.

2021. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Gondolom nős. Azok csinálják ezt.
2021. júl. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nem,elvált.4 éve
2021. júl. 21. 21:20
 20/28 anonim ***** válasza:
Akkor is úgy tűnik, hogy egy vagy a háremhölgyek közül. Vagy csak simán tényleg csak szexre tart. Ezért von falat kettőtök közé. Jellemző a nárcira a kötődéstől való rettegés, de azért időnként csak lehorgonyoztak ők is valaki mellett, szóval melletted nem akar. Vagy ez is része a szado-mazo stílusnak. Nem tudom, de egy jó pszichológus biztos kapásból megfejtené. Én mégis a legreálisabb verziónak azt tartom, hogy azért rekeszt ki az életéből, mert van neki más is.
2021. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!