Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan menekítsem ki magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menekítsem ki magam egy nárcisztikus kapcsolatból,ha függök a vele való szextől,mert az eddigi 40 évem alatt ő az egyetlen aki kielégíti minden eddigi rejtett perverziómat?

Figyelt kérdés

Természetesen minden csodásan indult,aztán jött az összes nárcisztikus vonás,mivel tanultam róla,így hamar felismertem.Gondoltam ok,majd időben kiszállok .

Na ez nem sikerült.10 hónapja tart,a szerelem az ő részéről ledegradálódott szexre.Teljes falat húzott onnantól,hogy egyszer kimondta,hogy szeret és,hogy így még soha nem érzett.

Miért vagyok vele? Mert 15 éve elváltam,gyerekek nagyok és olyan köztünk a szex ,hogy soha ilyen senkivel nem volt.Ebben az egyben tökéletesen össze illünk.Ő szadista(mily meglepő?) Én meg mazohista..imadjuk a beòltözős szerepjátékokat,a veszélyes szexet,a nyilt téren való lebukást..aaaa...mindent!Egyszerűen ettől függünk..igen ő is,mert ezeket a vágyait senki mem tudta teljesíteni.Minden nap amit nélküle töltök,szürke és unalmas..már a kommunikációnk is megalázó,úgy von maga köré falat,hogy rést sem hagy.Viszont ha együtt vagyunk,figyelmes,gondoskodó,gyengéd is tud lenni.Próbáltam sokszor elhagyni,megbeszélni vele az egészet,hogy a szex okés,de nekem nem elég.Próbáltam elhagyni de akkor meg keres..szégyenlem magam a saját gyengeségem miatt.Nem akarok egy ilyen megalázó kapcsolatban maradni,mert így az esélyt is elveszem magamtól,hogy találjak valami rendes pasit.De neeem megy! 10 kilót fogytam az elmult 2 hónapban.Kérlek ne dobjatok rám rögtön követ,olyan irjon aki volt hasonló helyzetben.Kérlek,segítsen valaki! Már òngyilkos gondolataim vannak.Van élet utána is? De hogy éljem túl a szakítást?



2021. júl. 21. 15:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell mérlegelned. Az látszik hogy nem tudod elengedni, ezt ő is jól tudja és ezért nem is ér semmit az hogy leülsz vele beszélgetni meg ilyenek.


El kell döntened hogy mi kell: eszméletlen szex, vagy egy érzelmileg stabil párkapcsolat. Lehet mindkettő egyszerre, de ilyen korban már nehéz lenne megtalálni, hisz aki az elsőt megtudja adni az általában ki is használja ezt a tulajdonságát és szabadon él, vagy pedig már megtalálta azt akivel mindenhogy passzol.


Az hogy van-e élet után is, meg hogy hogyan éld túl a szakítást: emberek milliárdjai túlélték már a szakítást, vannak akiknek az összes családtagja meghalt és mégis él még. Szar, de te döntöd el hogy továbblépsz vagy sem.

2021. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz szakitani, függő vagy. Am se lennél öngyilkos csak akkora sokk lenne a jelenlegi érzelmi túlfűtöttség ha végetérne h emiatt gondolsz erre h kb a világ kiüresedne. Maradj csak benne, bár eleve ez fog történnim
2021. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Zsák a foltja.

Minden szakítás után van élet. Egy ilyen "csak" szexkapcsolat után végképp.

Saját magad miatt szenvedsz mert attól tartasz hogy egy rendes pasi nem elégíti ki a perverziódat.

Nem akarok bunkó lenni, de szerintem te magad is tudod hogy nem vagy boldog vele.

Akkor mégis mire vársz?

Már rég azt is tudod hogy neked több kell mint szexkapcsolat, de még mindig ezzel a beteg emberrel vagy.

Csak magadnak csináltad.

És erre csak egy megoldás létezik amit te is ismersz.

2021. júl. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz vele szakítani, mert nem is vagytok együtt. Ez nem több, mint ami, néha összejártok kefélni és kész. Tartsd meg, amíg nem találsz olyat, akivel esetleg terveznétek hosszútávon, ha erre egyáltalán van igényed. Ha lecseréled, az instant repülés a nárcisztikus ágyából, nem lesz olyan kedves, mint korábban. És inkább örülnöd kellene, hogy nem akar veled párkapcsolatot, mert bármennyire mazochistának is gondolod magad, azt a sok lelki szenvedést, amit okoznak, biztos vagyok benne, hogy te sem élveznéd. Most úgy tűnik, mintha legalábbis megnyitotta volna a harmadikszem-csakrádat, tudom, de ha tényleg nárcisztikus, akkor csapnivaló partner a mindennapokban, csak ő létezik saját maga számára, téged legfeljebb a saját meghosszabbításaként kezel, néha egyenesen úgy, mintha egy púp lennél a hátán. Érd be a jó szexszel, amiben kibontakozhatsz végre, megtanulod ezalatt, hogy pontosan milyen igényeid vannak, úgy már egyszerűbb lesz egy esetleges jövendőbeli partnerrel is megosztani ezeket a vágyakat.
2021. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem fogok rád követ dobni.


Igazság szerint a nárcisztikus emberekkel szemben a legjobb fegyver, ha az övéit veted be ellene. Legyél te is önző, zárkózz el érzelmileg, akkor legyél csak elérhető, amikor te akarsz.


Ezzel nem borulna fel a szado mazo szereposztás köztetek, ha az csak a szexről szól. Szexen kívül te irányíthatsz.

2021. júl. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
40%

Komolyan ezeket valami unatkozó idióta irkálja ki minden nap?


Na jó...mondjuk elhiszem egy pillanatra, hogy nem kamu.



Kérdező!


Nem nárcisztikus, csak határozott FÉRFI az illető.


Más is alaposan alád vert volna az évek alatt, ha nem lennél válogatós, és észrevennéd a Bélát, aki igen, csak 170-et keres. Emberszámba vetted volna a Tomit, aki valóban nincs 180 centi. Nem nevetted volna ki azt a 21 éves srácot, aki múltkor a parkolóban leszólított. És sorolhatnám a kihagyott lehetőségeidet.


Te a SZEXPARTNERE vagy. Meg buta, hogy többnek hiszed magad. És nem tudod ezt kezelni.

2021. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
36%
elmesélve a szexuális életeteket, mindketten elmebetegnek tűntök, úgyhogy emellett eltörpül a többi probléma.
2021. júl. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Csodálatosak vagytok mindannyian! Most kellemesen csalódtam.Eddig ha kérdést tettem fel,vagy kigúnyoltak,vagy baromságokat irtak..Ti mindannyian jól látjátok amit valójában én is,csak hát az igazat beismerni a legnehezebb önmagunknak!Köszönöm,hogy válaszoltatok és segítetek jól dönteni!
2021. júl. 21. 16:02
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Szeretünk. Illetve amiatt is vele maradsz mert sztem félsz h kinek kellenél utána igy. Ami hülyeség mert mindig van akinek kellessz, csak észrevenni nem akarózik :D
2021. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem,attól nem félek,hogy kinek kellenék,mert a szerencsés génjeim miatt ragadnak rám a pasik,fotózni hívnak a mai napig,tehát ez nem gond...az a gond,hogy attól félek,hogy ő utánna nekem ki fog kelleni! Az előző egyik hoxzászólónak üzenem,hogy nem a pénze kell,mert nincs neki😊
2021. júl. 21. 16:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!