Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Titeket is ért már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is ért már ilyen igazságtalanság, hogy ex nőtők szakítás után virágzott ki? Mi ilyenkor a teendő, visszahódítás?

Figyelt kérdés
Jó kis csaj volt az exem akkor is, mikor együtt voltunk. Nem most szakítottunk, hanem évekkel ezelőtt, most meg levette rólam a tilást (legalábbis én most vettem észre, de pár hónapja próbáltam fb-on rákeresni, akkor még nem találtam) és sokkal bombább lett, mint volt, a szexuális kisugárzása is nagyobb. Régen elég uncsin nézett ki a mindennapokban, most meg minden képén 10/10 és nagyon szexi. Bepróbálkozzak nála?
2021. máj. 3. 23:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
11%

Na, megjöttek a szokásos beteg és frusztrált nők. Nem lehetne, hogy kértek magatoknak egy külön kategóriát? Lassan már tök felesleges az oldalra férfiként kérdést kiírni, mert jöttök a beteges tévképzeteitekkel. Az én mai kérdésemnél is szavakat sem értő nő tipródott folyamatosan.


Attól függetlenül, hogy a kérdező mennyire volt toxic, szinte minden nő jobban odateszi magát az első komoly kapcsolata után. Ismerek tök cuki, imádni való pasit, aki mindenben támogatta a lányt, akinek ő volt az első. Cukik voltak együtt. Aztán szakítottak és a csaj pár hónap múlva már olyan bulik legjobb csaja lett, ahova addig nem is járt.

2021. máj. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi a teendő? Hagyd békén. Hagy virágozzon tovább ne tedd boldogtalanná azáltal hogy zaklatni kezded csak mert most 10/10-es. Mindig is az volt csak te nem vetted észre és te nem értékelted és te nem tisztelted míg lett volna lehetőséged. Talán nem véletlen hogy nélküled most 10/10-es mert most igazán önmaga. Ki tudja hogy miket tiltogattál neki meg hogy hogy romboltad az önértékelését és a női mivoltát azok után a bemutatkozó kérdésed után.
2021. máj. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez rendkívül kellemetlen. Majd virágzik másnak. ;)
2021. máj. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
96%

Pont azért virágzik, mert te már nem vagy képben.

Én is így voltam 2 ex után, és ugyanígy hőbörögtek ezen.

Én pedig annyit mondtam nekik:egy jó kapcsolat titka, hogy te ne legyél benne.

2021. máj. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Melletted megint elhervadna. Hagyd békén.
2021. máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A múlt az múlt.
2021. máj. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én az exeket hagyom, de a tiltás magától nem oldódik fel, szóval, akarta, hogy lássad. A te döntésed, hogy belemész-e a játszmába.
2021. máj. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
31%
#17 vagy csak ő (is) kíváncsi volt, mi lehet a kérdezőre, de ennyi. Nem kell egyből játszmákra gondolni.
2021. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
13%
kérdezővel*
2021. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki arra gondol, amire akar. Én a tapasztalataimra alapoztam, meg más is az övére. Ez csak egy lehetőség. Ennyi.
2021. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!