Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Titeket is ért már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is ért már ilyen igazságtalanság, hogy ex nőtők szakítás után virágzott ki? Mi ilyenkor a teendő, visszahódítás?

Figyelt kérdés
Jó kis csaj volt az exem akkor is, mikor együtt voltunk. Nem most szakítottunk, hanem évekkel ezelőtt, most meg levette rólam a tilást (legalábbis én most vettem észre, de pár hónapja próbáltam fb-on rákeresni, akkor még nem találtam) és sokkal bombább lett, mint volt, a szexuális kisugárzása is nagyobb. Régen elég uncsin nézett ki a mindennapokban, most meg minden képén 10/10 és nagyon szexi. Bepróbálkozzak nála?
2021. máj. 3. 23:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Valószínűleg azért is virágzott ki, mert boldogabbb és jobb lett az élete. Úgy tűnik, hogy ehhez az is hozzátartozik, hogy te és a többi exei nem vagytok jelenleg az élete része.

Te miben változtál pozitívan? Te is 10/10-es lettél?

2021. máj. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%

Hát figyelj ilyen szöveg után nem csodálkozom hogy kivirágzott az után hogy szakítottatok... eggyik pillanatban azt irod jó kis csaj volt, a következőben meg hogy unalmas volt... kíméld meg attól hogy bepróbálkozol nála...

És azok után ahogy most kifejezted magad jó nagy seggfej lehetsz...

2021. máj. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Elég rosszul jön le akkor nektek, hogy én milyen vagyok.
2021. máj. 3. 23:45
 4/22 A kérdező kommentje:
Jó volt nagyon régen is, de nem ennyire. Mindent lehet fokozni.
2021. máj. 3. 23:46
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
a visszahódítás egy f.szság
2021. máj. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Abból jött le így ahogy kifejezted magad. Olvassad vissza :) hidd el nekem úgy jön le hogy egy ritka nagy seggfej lehetsz abból ahogy irtál :D de ha tévedek akkor sorry
2021. máj. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
6%
Hát jó h bepróbálkozol. Nincs mit veszteni. Alap.
2021. máj. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Remélem, elhajt a francba .
2021. máj. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze sztem próbálkozz nála, így növeld az egodat és látni fogja, h jó úton jár 😏😏
2021. máj. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%
Örök szabály, ha az ex utánad sokkal jobban néz ki és "kivirágzik" akkor te voltál a toxic :D Jó hatással van rá, hogy nem vagy vele :)
2021. máj. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!