Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogyan birkóztok meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tyler913 kérdése:

Ti hogyan birkóztok meg az igazságtalanságokkal szakítás után?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,amikor Te úgy érzed,jó voltál a másikhoz,sokat elnéztél és tűrtél neki, mégis a szakítás után úgy állít be az ismerősei és a családja előtt,mintha egy állat lennél,akivel nem lehet együtt élni. Nem sérti az igazságérzeteteket, mikor szakítás után a hibáidat felnagyítják, az erényeidet eltompítják,és úgy állítanak be,mintha sz.r ember volnál? Különösen,ha Te nem teszed ezt a másikkal,miközben sokkal többet viseltél el és bocsátottál meg neki,mint fordítva. Hogy lehet ezzel az érzéssel megbirkózni?

2013. ápr. 4. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
ez sajnos nehéz,de nem az,hogy a családja előtt ugy állit be,hanem saját maga előtt is,saját magának is azt hazudja rossz ember vagyok,holott addig jo voltam neki,a szakitásig dicsért....
2013. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Állj hozzá úgy, hogy "lesz@rom". Ez az egyetlen megoldás,

különben az agyalásod felőröl.

2013. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogy ne sértené!! Meg kell beszélni. Nem szabad úgy elválni, hogy téged okolnak mindenért..

Egy kapcsolat mindig két emberen múlik. Addig nem lehet tovább lépni mig nincsenek tisztázva a dolgok. Azzal úgy én sem birnék megbirkózni, hogy "belém van fojtva" a véleményem, gondolataim.

2013. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
El kell felejteni,arra sem méltó hogy foglalkozz a mocskosságával.Ezek szerint soha nem szeretett csak kihasználta a jóhíszeműségedet.
2013. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk én mindig megvédtem magam és mivel jól érvelek minden sz*rból kidumálom magam. Mikor sáros voltam akkor is sikerült legalább egálra kihozni a hibalistát :D
2013. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2! egyet értek

én nem beszéltem meg senkivel, azóta mindenki rájött ő milyen, N

2013. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pont ez az,ha elkezdenénk "hibalistát" írni,akkor az övé jóval hosszabb lenne. Nem mintha én hibátlannak tartanám magam. De nem vagyok nehéz ember,miközben ő az. Sokat tűrtem,hülye is voltam e miatt. És most úgy van beállítva,mintha minden fordítva lenne. De mi értelme kidumálni magam? Két ember kapcsolatában úgy sem lehet bizonyítani semmit, hiszen kívülállók tudják megítélni,kinek van igaza.
2013. ápr. 4. 22:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ők nem páratlanok és a párodnak fognak igazat adni. De kit érdekel már kinek volt igaza vagy kinek nem?? Intelligens értelmes ember nem köpköd kígyót békát a másikra se négyszemközt máshogy meg pláne, hanem békében elválnak útjaik. Ebből látszik, hogy a párod elég éretlen a kapcsolathoz vagy csak iszonyú nagy a sértettsége. De ne aggódj el fog múlni. Minden csoda három napig tart. Szép lassan lecseng a dolog és ő is szebbnek látja majd a dolgokat. Sőt az is meglehet, hogy elszégyelli magát a mostani viselkedése miatt és bocsánatot kér.
2013. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Minekaz144 ***** válasza:

mert egyes embereket nem érdeklik, hogy te jó voltál tisztességes stb... mert csak azt látják igaznak ami nekik tetszik attól függetlenül, hogy mi az igazság... ilyenkor nekik már nem számítanak az erényeid, vagy hogy te mit tettél érte csak a rossz dolgok...


én az ilyen embere csak azt tudom mondani, hogy agyilag még nem nőttek fel és egy álomvilágban élnek vagy a tökéletes párt keresik akik soha nem hibáznak...


sajnos engem is pont egy ilyen nő dobott 3 hónapja és a legrosszabb az, hogyha még ezek ellenére is szereted és hiányzik...

2013. ápr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 valook ***** válasza:
Ne várj semmi javulást! Én még 2 évvel a válásunk után is hallom, hogy milyen rossz voltam. Ja, és én hagytam ott- ezt mondja az ismerősöknek, ha az uj nővel látják. Csak azt nem mondja hozzá, hogy másfél évig csalt vele. 18,5 év után váltam el, 47 évesen. Még a gyerekeinknek is engem okol. Ne foglalkozz vele, mert ugysem tudsz mindenkinek megmagyarázni mindent. Lépj tul rajta, éld a saját életed és legyél mással boldog. Akkor is te leszel a rossz neki, de lásd azt, hogy mindezt irigységbőlés sértődöttségből mondja. Segitenek a barátok, akik megmaradtak neked.
2013. ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!