Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom elfelejteni, mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni, mondanátok pár jó szót, tippet?

Figyelt kérdés

Kb. fél év után szakított velem éa hiába a rövid idő iszonyat szenvedek, talán ennyire még soha. Békülésre esély nincs. Kinek mi segített? Főleg az esték és reggelek rosszak.

Kérlek rosszindulatú hozzászólásokkal kíméljetek.



2021. ápr. 30. 23:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az számít hogy mennyire szereted. Talán azért sokkoló mert akkor az ember még a rózsaszín ködben él. Na persze nem 1 hónapra gondolok, de azért fél év már elég ahhoz hogy tervezzetek, legyenek közös élményetek stb. Szóval szerintem nem csak a kapcsolat hosszúsága számít mert ha úgy érezzük hogy nagy a szerelem akkor tud fájni.
2021. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy tud fájni. De a kedves kérdező úgy érzi, hogy ez úgy fáj neki mint még soha semmi. Ezen döbbentem le.
2021. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%
12 persze, mert jelenleg ez neki a legnagyobb fájdalma, mindenki az épp aktuális gondját érzi a legnagyobbnak.
2021. máj. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
50%
Ja ok, ha te mondod..
2021. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ha nem lennrl sosem szomoru honnan tudnad hogy elsz? Szomorunak lenni csodalatos, hiszen tudod, hogy ezelott valami boldogga tett, es ez tesz emberre. Amit most erzel az a csodalatos szomorusag. Jobbulast

Ha szeretnel valakivel melyebben beszelni errol nyugodtan irj ram, lelkisegely 24/7 vagyok.

2021. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Bocsi #15 vagyok nem adtam elérhetőségi lehetőséget.

Imnotdepressedstfu#9345 discord,

Jonneagolem : Instagram,

Beszorultam :)) snapchat

2021. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, jól esett ez a sok válasz és biztatás!

#5 Köszönöm a könyvcímet, mindenképp megnézem, neked kitartást és erőt kívánok!

#7 Remélem tényleg eljön az az állapot hamarosan amit írsz és hamarosan könnyebb lesz.

#8 Nem hiszem hogy nálunk lenne esély, ő mondta ki a végét és elég eltökélt volt. Igaz, elég furcsa volt az indok (egyedül akar lenni) de el kell fogadnom, hogy így döntött. 2 hete szakított körülbelül, az első 1 hétben még reménykedtem, ma már nem. De örülök, hogy vannak pozitív történetek is, boldogságot kívánok nektek!

#10 Tudom, hogy rövid idő, de régebbről ismertem, csak nem férfiként gondoltam rá azelőtt. Én úgy gondolom, hogy ami köztünk volt különleges volt, pl. hogy az értékekben azonosan gondolkoztunk, a kémia csettintésre megvolt (ez is ritka nálam) és mivel olyan figyelmes volt velem, mint eddig senki, arra gondoltam az érzés kölcsönös. Persze valószínűleg benéztem a részéről a dolgokat. Hozzátartozik, hogy nem vagyunk már gyerekek (huszonévesek vagyunk, mindkettőnknek volt hosszabb kapcsolata) így én azt gondoltam ha valakivel ennyire megvan az összhang az jelent valamit. Nehezen esek szerelembe, de akkor nagyon.

#15 Köszönöm az elérhetőségeket, nagyon rendes tőled hogy több emberen is segítesz ezek szerint :)

2021. máj. 1. 21:54
 18/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, a 15-ös beakar cserkészni. Kihasználják a sebeinket sajnos.
2021. máj. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Mélyen elbeszélgetni egy idegennel?A kérdezőnek ezt saját magának kell feldolgozni, valóban nem igazi átvenni más batyuját. A kérdező és a hozzá hasonló helyzetbe lévő emberek ezen gondolkodjanak el. “Mélyen”.


Amivel segíteni tudlak kedves kérdező, az az, hogy bármi is történt veled/veletek, soha ne a fájdalmaidon keresztül szemléld a világot.

2021. máj. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

#19

Igyekszem. Igazából tudom, hogy csak saját magam tudok túllépni, csak iszonyat nehéz.

2021. máj. 2. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!