Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van olyan ex az életedben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ex az életedben, akit nem tudtál elfelejteni, talán soha nem is fogod?

Figyelt kérdés

Akivel bánod, hogy vége lett a kapcsolatnak, de már javíthatatlan lett volna.

Aki úgy is hiányzik a szíved mélyén, hogy azóta már volt/van másik kapcsolatod.


Miért ért véget vele a kapcsolatod?


2021. jan. 31. 11:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Mindegyik, de egyik kapcsolatomban sem volt veszekedés, megcsalás, elhidegülés, tisztelet hiánya, stb. Az élet úgy alakult, hogy nem folytathattuk, így ész érvek alapján volt szakítás.
2021. jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Szerencsére nincsen. Viszont van egy lány akit nehéz elfelejteni.
2021. jan. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, azért is lett vége.
2021. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
A legelső szerelmet, akár szép volt, akár nem, nem lehet elfelejteni. Vagy eltemeti az ember, vagy nem. De mindig ott lesz az egyéni, személyes történelmemben.
2021. jan. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Azt hittem nincs, de tèvedtem. Az első szerelem 6 évig tartott, megcsalàs miatt lett vége, a barátom becsajozott. Egy munkahelyen dolgoztunk, úgy éreztem hamar túl léptem, megnősült, én is pàrkapcsolatban èlek. Miután mindketten másik cèghez mentünk, azután is sűrűn találkoztunk, pàrjainkkal együtt, jó kapcsolat maradt, baràtsàg lett, úgyértve, hogy én is jóban vagyok a felesègèvel, ő is az én párommal. Aztán pár hónapja sűrűbben keresett, valahogy párszor úgy sikerült össze futnunk, hogy kettesben voltunk. Ekkor be probàlkozott elég nyiltan. Egyszerre voltam dühös és ekkor eszembe jutott a múlt. Nem történt , és nem is fog semmi. Azóta figyelek arra, hogy ha találkozunk is, ne legyünk egyedül, de ha egy mód van rá, elkerülöm. Mindkettőnk kapcsolatàban vannak gondok. Nem tudom mi vezette hozzàm, de mivel nem vagyok gyerek tudom, hogy valószínűleg csak szex érdekli, nem én, nem a múlt. Őszinte leszek, felzaklatott, pár hétig hiànyzott, a règi ő, ami volt. Bocsi, hogy hosszú lett, csak jól esett ki írni magamból
2021. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Semmi gond, 5-ös. Mindenkinek a története érdekel, aki hajlandó ide leírni, ezért tettem fel a kérdést. :)
2021. jan. 31. 11:29
 7/21 Angel3000 ***** válasza:
76%
Kedves kérdezô! Igen van egy férfi, aki nagyon kedves volt nekem, de nem lehetet egyrôl- kettôre jutni vele, mert Kanadàban élt. Budapesten ismerkedtem meg vele egy szûletésnapi bulin, nagyon szimpatikusak voltunk egymàsnak és jàrtunk is egyûtt 1 hònapig, majd vissza utazott, majd 2 hònap mùlva megint Budapesten volt és tovàbb folytattuk a kapcsolatunkat, minden passzolt, boldogok voltunk! Megint vissza kellett utaznia, fàjò szivvel vàltunk el, de tartottuk a kapcsolatot (telefon levelezés). Aztàn eltelt , majdnem 3 hònap mire ujra Budapesten volt. Nagyon udvarolt nekem és tervezte, hogy meg fog hivni Kanadàba. Megint bùcsù,el utazott. Hònapokon àt irt és telefonàlt, de nem tudott jönni, mert dolgoznia kellett. Meghivàs sehol! Vàrtam-vàrtam, aztàn valahogy egyre kevesebbet jelentkezet, azt mondta nagyon sok stressze van a munkahelyén, bocsàssak meg neki, ha ritkàbban jelentkezik. Eltelt màr fél év, nem jött, néha egy-egy levél. 1 év mulva jött ujra budapestre, de én màr foglalt voltam! Ki akart volna vinni magàhoz, de lekéset. A mai napig sajnàlom!
2021. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Az lemaradt hogy 15 éve volt szakítás
2021. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Bocsi, már nem utolsó :) az 5 ös voltam
2021. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

Volt egy, aki után gyakorlatilag húsz évig epekedtem, úgy, hogy közben voltam másba szerelmes és férjhez is mentem. Aztán néhány hónapja megkerestem ezt a valakit a neten, megnéztem néhány videóját, és bár továbbra is szép, okos és sikeres, mégis egycsapásra elmúlt minden nosztalgiám vele kapcsolatban. Úgyhogy most már nincs ilyen.


Ezzel a valakivel meg azért ért véget a kapcsolatunk, mert túl fiatalok voltunk, és neki mehetnékje volt. Azóta be is járta a világot, én meg nagyon nem ez a típus vagyok.

2021. jan. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!