Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek nem tudom elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek nem tudom elfelejteni??

Figyelt kérdés

2 héttel ezelott szakítottunk barátommal, de annyira hiányoltam hogy ma ráírtam hogy nem kezdenénk e újra ő semmiképp nem szeretné... úgy érzem hogy ezzel még jobban feltéptem a sebeim, azt hittem ha írok neki akkor újra összejöhet köztünk a dolog..

nagyon pocsékul vagyok, nem tudom mi lesz velem nélküle, legszívesebben elásnám magam, nemtudok magammal mit kezdeni... napok óta alig eszem...

Valaki tanács, hogy hogyan felejtsem el? A cuccait már kidobáltam..


2021. márc. 16. 15:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Első kapcsolatom volt!
2021. márc. 16. 15:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell őt elfelejtened, csak túllépned azon, hogy már nem vagytok együtt. Ez idő kérdése, ami nem két hét. Mivel első nagy szerelem volt, ez még nehezebb, bár nem tudom, meddig tartott. Semmiképp ne könyörögj vagy alázkodj meg előtte azzal, hogy tepersz utána. Tudatosítsd magadban, hogy vége van és csak arra koncentrálj, hogy lefoglald magad, ne körülötte forogjon minden gondolatod. Tudom, hogy nehéz, de mindenki túléli, idővel te is túl leszel rajta, hidd el!
2021. márc. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Jövő hónapban lett volna 2 éves a kapcsolat. Nagyon nehéz időszak lesz...:(
2021. márc. 16. 15:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudom, nekem az első nagy szerelem 12 évig tartott és legalább fél évembe került, mire egyáltalán magamhoz tértem a szakításból, pedig én mondtam ki, hogy vége.
2021. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

csak a szokásos...


szakítás pocsékul érzi magát az ember, azt hiszi belehal de nem fog, azt hiszi soha senkit nem fog szeretni, de igen fog, azt hiszi őt nem szerette a másik ha talált mát, de igen akkor szerette....


le kell foglalnod magad.


És mivel nincs törlés gomb az agyban így igen, így nem lehet elfelejteni senkit és semmit, csak túllépni rajta.


Aztán idő elteltével egyre kevesebbet gondolsz majd rá és csak egy emlék lesz.


Ismerkedj, sportolj, menj kirándulni, ne a brühühü zenéket hallgasd a neten és ne a cukipofi képeiteket nézegesd. és ne légy kétségbeesett.

2021. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha most még nem is látszik, hidd el, túl lehet élni. Kevés dolog van, amit nem lehet túlélni, egy szakítás pont nem tartozik ebbe a kategóriába. Nem voltatok ti együtt olyan hosszú ideig, hogy ne tudnád túltenni magad rajta. Két év az lófütty. Nem egy életet éltetek le egymás mellett, házzal, gyerekkel stb, hogy ezer szállal kötődtök egymáshoz.

Egyébként teljesen megértem, amit érzel, én is az első szakításomnál azt hittem, hogy megpusztulok. Bemeséltem magamnak, hogy ilyen pasit aztán nem találok még egyet, mert a világon nincs még egy ilyen. Aztán kitisztult a fejem, és most már kezem-lábam összeteszem, hogy nem maradtunk együtt.

Nagyon közhelyes, de csak az idő fog segíteni. És ha adhatok két tanácsot:

1. Ne az első pasival akarj elköteleződni egy életre. Nem véletlenül született az a vicc, hogy: a pasi olyan, mint a palacsinta. Az elsőt mindig ki kell dobni. :)

2. Soha ne könyörögj egy férfinek, mert nem fogsz tudni tükörbe nézni. Ne menj le kutyába. Legyen benned tartás. Ha menni akar, menjen. Te vagy a nő, ne Te könyörgögj. Ne alázkodj meg egyetlenegy férfi előtt se.

Kitártást Neked! :)

2021. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os, köszönöm szépen! Sajnos nagyon rosszul vagyok egy ideje, nagyon szerettem, megpróbáltam vele megbeszélni de ő már semmit nem érez:(
2021. márc. 20. 17:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Hatos vagyok.

Igen elhiszem, hogy most nagyon rossz, de nem lesz mindig ilyen intenzív az érzés. De amit megnyugtatként tudok mondani, az az, hogy semmi sem történik ok nélkül. Ti azért szakítottatok, mert nektek nem kell együtt lennétek, kész, ennyi. Ha most még nem is látod, oka van annak, hogy nem vagytok együtt. Valószínűleg azért, mert valaki mást tartogat neked az élet. Fiatal vagy, jönni fog még a nagy szerelem, hidd el. :) Az első kapcsolat általában nem arra rendeltetett, hogy az legyen az utolsó. Az első kapcsolat szokott lenni a tanulópénz, a tapasztalat.

2021. márc. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!